[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

شیرازی‌ها، تنها برندگان هفته نخست، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: فصل جدید لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان فارس از روز جمعه 29 شهریور با برگزاری 5 دیدار در شهرهای شیراز، نورآباد و گراش آغاز شد و دو تیم شیرازی ایمان سبز و ماهان تنها تیم‌های پیروز این هفته بودند.
در یکی از بازی‌هایی که در ورزشگاه جدید و خیرساز باشگاه ماهان برگزار شد، تیم ماهان نوین شیراز با هدایت محمد مطوری، کاپیتان سابق برق شیراز به مصاف تیم استوک مرودشت رفت.
این مسابقه با حضور حدود 200 تماشاگر و به قضاوت مجتبی مختاری از سپیدان از ساعت 16:30 دقیقه روز جمعه آغاز شد. یاسر جهانبازی، حسین عالیشوندی و شایان صلواتی دیگر داوران این بازی بودند و نظارت بازی نیز بر عهده مصطفی جلالی بود.
در نیمه نخست بازی چندان جذابی را از دو تیم شاهد نبودیم؛ اما در نیمه دوم فرصت‌های بیشتری روی دروازه خلق شد. با این حال وقت عادی بازی بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید و با اعلام وقت اضافه از سوی داور چهارم، همه منتظر سوت پایان بازی با نتیجه تساوی بدون گل بودند؛ اما در سومین دقیقه وقت‌های تلف شده، تیم ماهان از غافلگیری مدافعان مردوشتی استفاده کرد و روی پاس حمید کامجو و با ضربه فرشید صفری‌پور به گل برتری دست یافت.
در نورآباد و در ورزشگاه شهید لشگری این شهر، تیم‌های لیدوما نورآباد و پادنا میمند از ساعت 16 به مصاف هم رفتند و در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند. قضاوت این مسابقه بر عهده علی سام، علی فرزان‌منش، محمد سلمان و محمد افشار بود و حسین دشتی‌فر نظارت بر داوران این بازی را بر عهده داشت. گودرز انصاری در همان ابتدای بازی و در دقیقه 2 اولین گل مسابقه را وارد دروازه میهمان کرد. این گل تا ده دقیقه مانده به پایان بازی پابرجا بود تا اینکه رضا میرزاپور بازیکن تیم پادنا در دقیقه 80 گل تساوی را به ثمر رساند تا امتیازات این دیدار تقسیم شود.
همچنین دیدار تیم‌های هلال احمر گراش و کاروتک کازرون هم با تساوی یک بر یک به پایان رسید. این دیدار از ساعت 16 در ورزشگاه شهدای گراش انجام شد و حمید عبدالهی، ناصر رحیمی، مجتبی شعبانی و وحید صحراگرد داوران این مسابقه بودند. محمدرضا خداپرست هم ناظر داوری بود.
در این دیدار ایمان کمالی در دقیقه41 برای هلال احمر گلزنی کرد؛ اما در نیمه دوم و در دقیقه 67 سید مجید حسینی گل تساوی کاروتک را به ثمر رساند تا کازرونی‌ها با یک امتیاز به شهر خود برگردند.
دیدار تیم‌های پرسپولیس شیراز و بنتو اسیرمُهر نیز با تساوی یک یک به پایان رسید. این دیدار با  قضاوت علیرضا حیدرپناه، سعید زیبا، جمشید خلیلی و محسن مرادیان برگزار شد. عباس شهرجو ناظر داوری این مسابقه بود.
و بالاخره تیم ایمان سبز شیراز با یک گل موفق شد تیم پدیده ستارگان آباده را شکست دهد و یکی از دو تیم سه امتیازی هفته نخست باشد. تک‌گل این تیم را امیر رجایی به ثمر رساند. حسن شفیعی داور اول این مسابقه بود، صدراله صفری و میثم اسکندری او را در امر قضاوت یاری کردند و مهدی حقانی داور چهارم بود. محمدرضا امینی هم نظارت بر این داوران را بر عهده داشت.
هفته دوم این رقابت‌ها روز پنجشنبه با یک دیدار آغاز می‌شود و از ساعت 14:30 دقیقه تیم‌های ایمان سبز شیراز و لیدوما نورآباد در ورزشگاه شهید دستغیب به مصاف هم می‌روند.
سایر دیدارهای این هفته روز جمعه برگزار می‌شود. تیم زاگرس در شیراز میزبان پادنا میمند است، پدیده ستارگان آباده به مصاف پرسپولیس شیراز می‌رود، کاروتک کازرون با آتیه‌سازان کوار دیدار می‌کند، بنتو اسیر مهر به مصاف ماهان شیراز می‌رود و استوک مرودشت پذیرای هلال احمر گراش خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی