[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

امروز نیروهای مسلح کاملاً متکی به داخل هستند، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه در زمینه تکنیک‌ها، تاکتیک‌ها و آمادگی‌ها و رزمایش‌ها وضعیت بسیار خوبی در کل نیروهای مسلح وجود دارد، گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی کاملاً متکی به داخل هستند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، امیردریار حبیب‌الله سیاری در دیدار با امام جمعه شیراز با بیان اینکه نیروهای مسلح و ارتش برای مقابله با هر تهدیدی آماده هستند اظهار داشت: امروز نیروهای مسلح در همه ابعاد رشد داشته‌ است چه از نظر تجهیزات و چه از نظر نیروی انسانی آمادگی 100 درصد برای دفاع از کشور داریم. 
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه در زمینه تکنیک‌ها، تاکتیک‌ها و آمادگی‌ها و رزمایش‌ها وضعیت بسیار خوبی در کل نیروهای مسلح وجود دارد، گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی کاملا متکی به داخل است.  وی با بیان اینکه آنچه مشخص است این است که دشمن خوب می‌داند که آمادگی ما چقدر است، افزود: اگر دشمن می‌دانست که توان مقابله و حمله دارد، بدون شک این کار را انجام می‌داد چنانچه در کشورهای همسایه این اتفاق رخ داده است. 
سیاری با بیان اینکه طرح‌های توسعه‌ای نظیر راه‌آهن یا اتصال به دریا باید با حفظ منافع مشترک شهرهای مختلف کشور همراه باشد، بیان کرد: عزم نمایندگان مجلس شهرهای مختلف برای انجام چنین کاری شکل بگیرد تا بتوانند منافع مشترک شهرهای خود را تأمین کنند.
آیت‌الله دژکام امام جمعه شیراز نیز در این دیدار با بیان اینکه استان فارس از گذشته مرکز فرماندهی جنوب کشور بوده است بر توسعه بیشتر این استان و شهرستان‌های آن تأکید کرد و گفت: باید تلاش مضاعفی از سوی نمایندگان و دیگر مسئولان برای اتصال راه‌آهن از سمت بندرعباس به استان فارس انجام شود. 
وی با بیان اینکه شهرستان‌های جنوبی استان فارس از جمله فسا، جهرم و لار از راه‌آهن محروم هستند، افزود: اگر این خط ریلی ایجاد شود جنوب این استان به رونق اقتصادی و توسعه پایدار می‌رسد. 


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی