[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

ساعت بازدید اماکن تاریخی و فرهنگی فارس در فصل پاییز اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

ساعت بازدید از اماکن تاریخی- فرهنگی استان فارس، در فصل پاییز اعلام شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان  فارس، به نقل از  همت محمدی سرپرست امور فرهنگی: با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور، ساعت بازدید از اماکن تحت‌پوشش این اداره کل نیز تغییر کرده است.
وی گفت: بازدید از مجموعه فرهنگی حافظ از ساعت 7:30صبح الی22:30 و مجموعه فرهنگی سعدی از ساعت 7:30 صبح تا 21:30‌ می‌باشد.
همت محمدی با بیان اینکه ارگ کریم‌خانی  از ساعت 7:30 تا 21 پذیرای گردشگران است، ادامه داد: اماکن تاریخی حمام وکیل از ساعت 7:30 تا20، موزه‌ پارس  از ساعت 7:30 تا18:30و موزه سنگ‌های تاریخی هفت‌تنان از ساعت 7:30 تا 18پذیرای علاقه‌مندان است.
سرپرست امور فرهنگی اضافه کرد: مجموعه‌های جهانی پاسارگاد، تخت‌جمشید، آتشکده فیروزآباد، بیشاپور، موزه بیشاپور و تنگ چوگان کازرون، مجموعه‌های باستانی نقش رستم و نقش رجب از 7:30 صبح تا 17:30 به صورت یکسره باز است. سرپرست امور فرهنگی میراث فرهنگی فارس تصریح کرد: با توجه به فروش الکترونیک بلیت اماکن تاریخی- فرهنگی استان، بازدیدکنندگان می‌توانند از طریق ارسال کلمه iran به صورت پیامک به شماره ۳۰۰۰۷۱۷۱ و دریافت لینک دانلود رایگان اپلیکیشن «تفریحاتی» به صورت مستقیم و آنلاین بلیت اماکن تاریخی و گردشگری فارس را خریداری کنند. همچنین علاقه‌مندان‌می‌توانند از طریق مراجعه مستقیم به وب‌سایت www.farschto.ir و یا از طریق اسکن QRcode طراحی شده بر روی بنر‌های نصب شده در ورودی اماکن و ورود مستقیم به بخش فروش مکان مورد نظر، بلیت خود را به صورت الکترونیکی خریداری کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی