[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از روند نام‌نویسی دانشجویان جدید، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روند نام‌نویسی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه، بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه با حضور در مجتمع ولایت از روند نام‌نویسی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه دیدن کرد.
دکتر «علی بهادر» در این بازدید که با همراهی معاون آموزشی و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه انجام شد، روند نام‌نویسی دانشجویان ورودی جدید در مرحله حضوری را بررسی و از تلاش کارکنان در مدت سه روز برگزاری این برنامه در دو نوبت صبح و عصر، تقدیر کرد. 
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در حاشیه این بازدید گفت: یکم مهر، نام‌نویسی هزار و ۲۶۰ دانشجوی ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به پایان رسید. دکتر «مصباح شمس» افزود: از دانشجویان ورودی سال ۹۸، بیش از هزار نفر برای تحصیل در ۹ دانشکده واقع در شیراز پذیرفته شدند و بیش از ۲۵۰ نفر نیز در ۶ دانشکده اقماری دانشگاه علوم پزشکی شیراز به تحصیل‌ می‌پردازند.  او در زمینه شیوه نام‌نویسی دانشجویان ورودی جدید بیان کرد: مراحل مختلف نام‌نویسی در سه سالن انجام شد که سالن نخست مربوط به امور آموزشی، سالن دوم امور رفاهی و سالن سوم نیز مربوط به معاینات طبی بود.
معاون آموزشی دانشگاه ادامه داد: با توجه به اهمیت نقش خانواده‌ها ‌در پیشرفت تحصیلی دانشجویان، دانشگاه علوم پزشکی شیراز این موضوع را از ابتدای نام‌نویسی دانشجویان مورد توجه قرار ‌می‌دهد و در همین راستا، ارایه کد کاربری به والدین را به عنوان یکی از مراحل نام‌نویسی قرار داده تا والدین بتوانند در طول سال تحصیلی، وضعیت آموزشی فرزند خود را پایش کنند. 
دکتر شمس با اشاره به اظهار رضایت دانشجویان ورودی جدید و والدین آنها از روند نام‌نویسی، گفت: در این زمینه برنامه‌ریزی منظمی انجام شد و فعالیت مدیریت و کارکنان مدیریت امور آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه، معاونت فرهنگی و دانشجویی، معاونت بهداشت و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مدت سه روز نام‌نویسی از دانشجویان ورودی جدید، قابل‌تقدیر است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی