[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

هزینه ۴۵ هزار میلیارد تومانی برای تحصیل دانش‌آموزان ، روزنامه شیراز نوین

امعاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: دولت تدبیر و امید بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومان برای تحصیل دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید هزینه کرده است.
مجید قدمی دوشنبه اول مهر ۹۸ در آیین بازگشایی مدارس استان فارس در آموزشگاه دخترانه مختارنامه آموزش و پرورش ناحیه چهار شیراز خطاب به دانش‌آموزان افزود: با توجه به این هزینه دولت تدبیر و امید بی‌انصافی است اگر دانش‌آموزان درس نخوانند، شما دانش‌آموزان باید درس بخوانید تا مسیر اقتدار علمی که باعث اقتدار کشور شده است ادامه یابد.
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تمهیدات صورت گرفته برای آغاز سال تحصیلی جدید گفت: امروز بیش از ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار دانش‌آموز کشور در بیش از ۱۱۰ هزار مدرسه تحصیل را آغاز می‌کنند و بیش از یک میلیون نفر معلم مشغول به فعالیت هستند.
قدمی با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس را گرامی می‌داریم چون دانشگاه و مدرسه جبهه، درس‌های زیادی به ما آموخته است.
وی ادامه داد: تقارن هفته دفاع مقدس با اول مهر یک فرصت است که باید دانش‌آموزان پیام دفاع مقدس را بفهمند، بشنوند و به آن عمل کنند.
معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دفاع مقدس درس عشق، ایثار، عزتمندی و شجاعت بود که محصول آن امروز اقتدار و استقلال است، گفت: غرب به سرکردگی آمریکا با تمام قدرت به میدان آمده اما امروز ایران اسلامی، ایران ۴۰ سال پیش نیست و هر کشور و هر کسی بخواهد به این مرز و بوم چشمی داشته‌باشد سیلی می‌خورد و دشمنان این موضوع را خوب فهمیده‌اند و دلیل دستیابی به این جایگاه تکیه بر علم و دانش فرزندان و دانشمندان بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی