[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

داوود سیدعباسی: بعد از پنالتی، استقلال سکته کرد!، روزنامه شیراز نوین

گل‌زن سابق استقلال در دربی‌های پایتخت در واکنش به شکست این تیم، مدعی شد از دست دادن پنالتی باعث شد آبی‌ها دچار سکته غیرمنتظره‌ای داخل زمین شوند.
دربی 90 پایتخت درست مشابه دربی 89 پایان خوشی برای استقلالی‌ها نداشت؛ چون با از دست دادن ضربه پنالتی شکست تلخ دیگری در کارنامه این تیم به ثبت رسید تا پرسپولیس با فتح این بازی بزرگ دوباره در مسیر مدعیان قهرمانی قرار گرفته و استقلال در انتهای جدول جاخوش کند.
داود سیدعباسی بازیکن سابق استقلال گفت: «از نظر فنی می‌توان گفت این بازی یکی از ضعیف‌ترین دربی‌هایی بود که در این سال‌ها تماشا کردم؛ چون هم استقلال هم پرسپولیس اول برای نباختن وارد زمین شدند و بیشتر از هر چیزی به محکم کردن کمربند میانی خود اندیشیده بودند تا چیز دیگر».
او ادامه داد: «در مجموع شاید بازی دو تا سه موقعیت مهم گل‌زنی داشت که این موقعیت‌ها هم روی کار تیمی‌ و تاکتیکی نبود، بلکه روی اتفاقات درون زمین رقم خورد و پرسپولیس با تمرکز بیشتر توانست از یکی از آنها بهره ببرد و به گلی ارزشمند و سه امتیازی برسد».
ستاره سابق استقلال در ادامه با اشاره به از دست رفتن پنالتی تصریح کرد: «نمی‌دانم، شاید اگر آن ضربه گل می‌شد اتفاق عجیب‌تری رقم می‌خورد. سوال اول من این است مگر می‌شود در تیمی ‌مثل استقلال پنالتی زن اول مشخص نباشد؟ سوال دیگر هم این که چرا بازیکنان نباید برای چنین بازی سنگینی از نظر روحی آمادگی ایستادن پشت ضربات تعیین کننده را نداشته باشند».
سیدعباسی با اشاره به این که پنالتی شیرازه استقلال را از هم پاشید، افزود: «درست مثل بازی قبلی این بار هم از دست رفتن پنالتی تیم را از هم پاشید، تا جایی که از همان دقیقه بازیکنان استقلال با سکته فوتبال بازی کردند و دیگر نه برنامه‌ای تاکتیکی داشتند نه نبوغ فردی که تیم را از بن بست خارج کنند».
پیشکسوت استقلالی‌ها در ادامه با دفاع از بازیکنان تمام ایراد را به مدیریت باشگاه ربط داد و گفت: «نباید کاسه کوزه‌ها را سر بازیکنان شکست. آنها بخش کوچکی از مشکلات به وجود آمده هستند؛ چون تحت‌الشعاع ضعف مدیریت باشگاه قرار دارند. در این یکی دو سال مدیریت استقلال هر تصمیمی ‌که برای تیم گرفته به ضررش تمام شده تا به نفع استقلال! مگر می‌شود این همه ضعف مدیریتی در باشگاهی بزرگی مثل استقلال رقم بخورد و هیچ واکنشی هم وجود نداشته باشد؟! به نظرم وزارت ورزش و هیئت مدیره باید هرچه سریع‌تر فکری برای استقلال و مدیریتش داشته باشند».

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی