[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

پیروز قربانی: این دربی افتضاح بود!، روزنامه شیراز نوین

پیروز قربانی، پیشکسوت استقلال گفت: بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال افتضاح بود و از لحاظ فنی چیز خاصی نداشت.
پیروز قربانی در خصوص شکست استقلال مقابل پرسپولیس در دربی اظهار داشت: بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال واقعاً افتضاح بود و از لحاظ فنی چیز خاصی نداشت. در دقایق پایانی درگیری بین بازیکنان دو تیم باعث شد مسابقه از حالت سکون خود خارج و مقداری جذاب‌تر شود. از لحاظ تاکتیکی نبوغ خاصی را بین بازیکنان داخل زمین شاهد نبودیم.
وی افزود: دو تیم مربی خارجی دارند و باید حضور آنها خروجی مثبتی برای ایران داشته باشد؛ اما در این چهار بازی اخیر آیا نکته مثبتی را از لحاظ فنی در این دو تیم مشاهده کرده‌ایم که به فوتبال ایران کمک کند؟ البته شاید برخی دوستان بر خلاف عقیده من صحبت کنند و کیفیت بازی را خوب ارزیابی کنند.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: استراماچونی و کالدرون از کشورهای دیگری به ایران آمده‌اند و دستمزد بسیار بالایی می‎گیرند. باید با این شرایط یک خروجی مثبت برای ایران داشته باشند که سایر مربیان ایرانی از آنها الگوبرداری کنند. این دو تیم نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند و از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شوند؛ اما با این وجود پیشرفتی در این دو تیم دیده نشده است.
قربانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایط استقلال پس از باخت در دربی بهتر شود؛ هر چند خیلی جا دارد تا شاهد شرایط بهتری باشیم. فوتبال بازی مربیان است و بازیکنان نیز ابزار هستند. وظیفه مربی این است تا به نحو احسن از آنها استفاده کند. ما یک جمع ده نفری بودیم که از دقیقه ۶۰، هشت نفرمان به دلیل کیفیت پایین بازی خوابیدند. پس از گلی که پرسپولیس زد، توانستیم در دقایق پایانی یک فیلم خوب سینمایی را مشاهده کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی