[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

پمپاژ نفت در رگ‌های نمایشگاه پس از دوسال وقفه ، روزنامه شیراز نوین

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی در شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس در شیراز گشایش یافت. به گزارش شیراز نوین، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی دیروز در شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس در شیراز گشایش یافت.
سیدمحمود موسوی، مدیرعامل شرکت‌نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: با همکاری دولت، بخش خصوصی موفق به برپایی سیزدهمین نمایشگاه پس از گذشت دو سال توقف شدیم.
وی دلیل برگزاری آیین افتتاحیه این نمایشگاه در دانشکده نفت، گاز و پتروشمیی دانشگاه شیراز را پاسداشت حوزه نفت در محیطی علمی عنوان کرد.
موسوی گفت: با وجود حاکمیت تحریم‌ها و محدودیت‌های صادرات و مواد اولیه، اما برگزار کنندگان نمایشگاه به سمت فرآوری و تولید بهینه پیش می‌روند. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس با بیان اینکه هم‌زمان با این نمایشگاه، نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی نیز در حال برپایی است، افزود: این دو نمایشگاه به مدت چهار روز و از ساعت 10 صبح تا 18 برای بازدیدکنندگان فعال است. موسوی بیان کرد: 70 درصد از مشارکت‌کنندگان این رویداد از استان فارس و مابقی از سایر استان‌های کشور با 114 شرکت هستند. همچنین 13هیئت خارجی برای حضور و بازدید از نمایشگاه دعوت شده‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی