[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

پیشکسوت استقلال: استقلال بزرگ‌تر ندارد، روزنامه شیراز نوین

آرش برهانی، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال، بزرگ‌تر ندارد و نباید این همه بازیکن از دست می‌داد. آرش برهانی درباره باخت تیم استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۹۰ اظهار داشت: استقلال در نیمه اول خوب بازی کرد، البته در بازی‌های حساسی مثل دربی از دست دادن پنالتی می‌تواند تأثیر بدی بر روی بازیکنان بگذارد. بیشتر بازیکنان استقلال جوان هستند و اولین دربی‌ را تجربه می‌کردند.
وی افزود: در نیمه دوم بازیکنان استقلال آشفته بازی کردند و به حرف‌های استراماچونی گوش نکردند. استقلال بهتر از پرسپولیس بازی کرد، اما این پرسپولیس بود که بازی را با برد پشت سر گذاشت. پرسپولیس توانست از تغییرات خود به بهترین شکل استفاده کند. این تیم بازیکنان تأثیرگذار و باتجربه بیشتری نسبت به استقلال داشت و همین امر به آنها کمک کرد تا در دربی پیروز شوند. وی درباره عملکرد ضعیف سیدحسین حسینی درون دروازه استقلال تصریح کرد: من اعتقادی به دریافت گل خوب یا گل بد ندارم؛ البته حسینی در بازی با نفت مسجدسلیمان روی خروج از دروازه اشتباه داشت و اشتباه او بسیار تأثیرگذار بود. در دربی هم روی بدشانسی گل خورد.
پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: مشکل اصلی اینجاست که استقلال بزرگ‌تر ندارد. باشگاه نباید این همه بازیکن را به سادگی از دست می‌داد. بزرگ‌تر‌های تیم مثل پژمان منتظری و چند بازیکن دیگر رفتند و لیست تیم از حضور بازیکنان باتجربه خالی شد. بازیکن بزرگ‌تر می‌توانست به حل بحران‎های اخیر تیم کمک کند و تأثیر مثبتی بگذارد. تیم استقلال جوان شده و نیاز به بازیکنان بزرگ و باتجربه دارد. به نظرم استقلال می‌تواند از یک سهمیه‌ باقی‎مانده خود استفاده کند و بازیکن جدید بیاورد. پازل تیم با جذب یک بازیکن جدید کامل می‎شود. برهانی در خصوص بازی با ذوب‌آهن در هفته پنجم لیگ برتر گفت: با توجه به شرایط استقلال، این دیدار سخت شده است. از سوی دیگر، تیم حریف کادرفنی باتجربه‌ای دارد و در بازی‌های مهم، بازیکنان این تیم خیلی خوب بازی می‌کنند. بازی کردن در اصفهان سخت است؛ چرا که شرایط آب و هوایی‌ آنجا و حضور هواداران اصفهانی از عواملی هستند که می‌تواند برای استقلال مشکل‌ساز شود. امیدوارم استقلال از بازی با ذوب‌آهن پیروزی‌های خود را شروع کند. وی در پاسخ به این سوال که بهتر است استراماچونی از استقلال برود یا خیر، گفت: استراماچونی مربی بابرنامه‌ای است و خیلی هم خوب کار می‌کند، اما زمانی که قصد تعمیر یک ماشین را دارید، اگر یک آچار کم باشد، به مشکل برمی‎خورید. استراماچونی همانند آن مکانیک می‌ماند که قصد دارد استقلال را درست کند، اما ابزار لازم ندارد. باید به این مربی زمان و فرصت داد تا بتواند این همه تغییرات و کمبود‌ها را با قدرت آنالیزی که دارد، جبران کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی