[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

هرچه اصرار کردم که از سرمربیگری ارژن کنار بروم، موافقت نکردند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز می‌گوید: قانون نقل و انتقالات فوتسال ضعیف است و سازمان لیگ باید فکری به حال اصلاح این قانون کند.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران ،  سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز می‌گوید که  قانون نقل و انتقالات فوتسال ضعیف است و سازمان لیگ باید فکری به حال اصلاح این قانون کند. حمید کمالی، با اشاره به نتایج ضعیف تیم فوتسال ارژن در لیگ برتر فوتسال و قعرنشینی در جدول در پایان نیم فصل اول، گفت: با شرایطی که داشتیم همان ابتدای لیگ پیش‌بینی کرده بودم این اتفاقات رخ بدهد. تمام مشکلات را‌ می‌دانستم ولی به خاطر شخص آقای کریمی و اسم ارژن در تیم ماندم. بحث من این بود که دو یا سه هفته سرمربی ارژن باشم تا مسئولان باشگاه سرمربی جدیدی بیاورند ولی این اتفاق رخ نداد. وی افزود: من هنوز هم روی این حرفم هستم. روز دوشنبه جلسه‌ای‌ در باشگاه برگزار شد و هرچه اصرار کردم که از سرمربیگری ارژن کنار بروم، موافقت نکردند. ‌می‌توانید از مسئولان باشگاه و آقای کریمی بپرسید. سرمربی تیم فوتسال ارژن در پاسخ به این سئوال که با این وضعیت راهکارش برای جلوگیری از سقوط تیم به لیگ دسته اول چیست؟ گفت: به نظرم قانون نقل و انتقالات فوتسال ایران ضعیف است و ایراد دارد. اگر بازیکنی قراردادش را فسخ کند، نمی‌توان بازیکن جدید گرفت. جذب بازیکن جدید صرفاً با مصدومیت یک بازیکن از تیم و ارائه کمیسیون پزشکی امکان‌پذیر است. نمی‌دانم چرا دوستان در کمیته فوتسال و سازمان لیگ فوتسال دست تیم‌ها‌ را باز نمی‌کنند. این قانون باید اصلاح شود. در نیم فصل اول سه بازیکن ما به دلایل مختلف تیم را بدون دریافت رضایتنامه ترک کردند و نمی‌توانیم به جای آنها بازیکن جدیدی بگیریم.
کمالی در پایان گفت: علاوه بر این دو بازیکن دیگرمان مصدوم شده‌اند. الان کمبود بازیکن داریم. با استفاده از جای خالی‌می‌توانیم دو بازیکن جدید بگیریم ولی از هیئت‌رئیسه سازمان لیگ ‌می‌خواهم حرکتی انجام بدهد و با اصلاح قانون نقل و انتقالات، دست تیم‌ها ‌را باز بگذارد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی