[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

توجه مسئولان ودستگاه‌های اجرایی به صنعت الزامی است، روزنامه شیراز نوین

 علیرضا پرویزی-گروه خبر
توجه و ارتباط مسئولان و دستگاه‌های اجرایی به تولیدکنندگان ومصرف‌کنندگان و نیز شناسایی ذی‌نفعان اقتصادی در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در فارس ضروری است.
فرج الله رجبی نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی دربازدید از سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی  و نیز نمایشگاه بهداشت ایمنی و محیط‌زیست درصنعت شیرازبا اعلام مطلب بالا اظهار داشت: حضور مسئولان و مدیران کلان فارس دراین نمایشگاه ‌می‌تواند باعث دلگرمی تولیدکنندگان قطعات و تجهیزات شرکت‌کننده به ویژه در شرایط تحریم‌های اقتصادی باشد.
وی با اشاره به اینکه اکثر شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از عدم همکاری بانک‌ها‌ گله‌مند بودند، گفت: نیاز بود تا در این نمایشگاه بانک‌ها‌ حضوری جدی داشته‌باشند.
رجبی افزود: محورآینده توسعه کشور حول محورصنعت به ویژه نفت و گاز است که با ارائه تسهیلات مالی به این بخش شاهد تسریع در فعالیت‌ها و زیر ساخت‌های اقتصادی خواهیم بود. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی افزود: با حضور چنین نمایشگاه‌هایی وعرضه تولیدات داخلی بسیاری از تحریم‌ها اثر تخریبی خود را از دست می‌دهد. رجبی با تأکید بر اینکه  نظام با تحریم‌های‌جدی روبه رو است و دراین راستا امنیت سرمایه‌گذاری را  با مشکل مواجه کرده است، گفت: با توجه به اینکه نظام بانکی کشور به‌دلیل تحریم‌ها ‌با چالش جدی در انتقال پول به خارج از کشور همراه است باید تعریف درستی از سرمایه‌گذاری سالم در کشور بوجود آورد. وی همچنین گفت: با تضمین امنیت واعتماد از سوی دستگاه‌های مختلف از جمله قوه قضاییه برای صاحبان صنایع، سرمایه‌گذاری سالمی در کشور به‌وجود خواهد آمد.
رجبی تأکید کرد: هرجا که رانت و سوءاستفاده مالی و سوءاستفاده از قدرت صورت بگیرد باید از سوی قوه قضائیه با آن برخورد جدی شود. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در خاتمه با تشکر از مجری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و نیز نمایشگاه بهداشت ایمنی و محیط‌زیست  درصنعت شیراز خواستار بهره‌برداری مناسب مدیران ارشد استان از این فرصت شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی