[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

برگزاری رزمایش الی‌بیت‌المقدس در شرق شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمدابن موسی شیراز از برگزاری رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در شرق این شهرستان خبر داد.
به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد ابن موسی، سرهنگ مرتضی خسروانی در جمع گردان‌های بیت‌المقدس شرق شیراز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس واعلام این خبر، اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس برای مردم ایران یادآور پایمردی‌ها، دلاوری‌ها‌و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام است.
خسروانی با تأکید بر اینکه ابعاد دینی و ایمانی نقطه طلائی حماسه هشت سال دفاع مقدس است، ادامه داد: ریشه‌های سلحشوری، مقاومت، ایستادگی و مبارزه همه جانبه با دشمنان ایران اسلامی در جنگ تحمیلی در اعتقادات دینی ومذهبی قوی رزمندگان نهفته بود.
وی بیان داشت: با اعتقادات وارزش‌های‌دینی هر کار وعمل نشدنی در دنیا شدنی خواهد شد که این مهم را توانستیم در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان به منصه ظهور برسانیم.
خسروانی به جنگ اقتصادی دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان به خاطر اینکه در هشت سال دفاع مقدس نتوانستند به اهداف خود برسند در ابعاد اقتصادی وارد جنگ با ایران شدند و با اعمال تحریم‌های مختلف فشارهایی بر مردم و انقلاب اسلامی مردم آورده‌اند. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد ابن موسی شیراز افزود: ملت ایران در این شرایط سخت اقتصادی می‌تواند همجون دوران مقدس با ایمان و اعتقاد قوی، که همان روح قدرت است در جبهه‌های فرهنگی و اقتصادی پیروز شوند. 
خسروانی با اشاره به توانمندی‌های نظامی ایران تصریح کرد: ما توانستیم در صنایع و تجهیزات نظامی به پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی روز دنیا دست یابیم و در فاصله‌های دور موشک‌های نقطه‌زن را به هدف بزنیم که این مرهون همان روحیه جهادی و پایبندی به ارزش‌های دفاع مقدس، شهید و شهادت است. خسروانی با اشاره به اینکه بسیجیان در همه حال برای مقابله با استکبار آماده هستند، خاطر‌نشان کرد: بسیجیان سپاه احمدابن موسی(ع) به مناسبت هفته دفاع مقدس در شرق شیراز به استعداد پنج گردان برادر و یک گردان خواهر از جمعه به مدت دو روز رزمایش الی‌بیت المقدس برگزار‌ می‌کنند.
وی به برنامه‌های اجرایی در این رزمایش پرداخت و گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی، تمرین سناریوهای رزمایش، کلاس‌های توجیهی آموزشی، ستون‌کشی در شب، رزم‌شبانه، کمین و ضد کمین و اجرای آتش، رژه حماسی و صبحگاه اقتدار از جمله برنامه‌های این رزمایش است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی