[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: هر شکستی برای ما نگران‌کننده است، روزنامه شیراز نوین

سید محمد ناظم‌الشریعه درباره شکست ۹ بر ۳ تیم ملی فوتسال ایران برابر روسیه اظهار داشت: طبیعی بود که کارمان نسبت به بازی‌های قبلی سخت‌تر باشد. بازیکنان ما از لحاظ بدنی و نیز هناهنگی با یکدیگر، شرایط خیلی خوبی نداشتند. آمده بودیم که بازیکنان اصلی تیم ملی را پس از یکی دو سال دور هم جمع کنیم تا با هم هماهنگ شوند.
وی با بیان اینکه کار تیم ملی سخت بود و سخت‌تر هم شد، تصریح کرد: شرایط بدنی بچه‌ها برابر روسیه کاملاً نامطلوب بود. در دقیقه اول گل خوردیم و برای جبران تلاش کردیم که شرایط بدتر شد. نمی‌خواهم این شکست را توجیه کنم، اما حسین طیبی و حمید احمدی به دلیل دواخطاره بودن نتوانستند بازی کنند. یا اینکه ساعت ۳ بعدازظهر گفتند مسابقه به جای ساعت ۷، ساعت ۶ برگزار می‌شود که این باعث تغییر برنامه تغذیه بازیکنان و به هم خوردن تمرکز تیم شد.
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان، تغییر ساعت‌ها را یکی از دلایل مهم شکست برابر روسیه دانست و گفت: وقتی کل تیم ایراد دارد، یعنی اتفاقی برای همه رخ داده است. برابر روسیه هیچ‌کس از جمله کادر فنی و بازیکنان در حد و اندازه خود نبودند. در مجموع شکست بدی خوردیم. حتی اگر بگوییم نتیجه در این بازی‌های تدارکاتی مهم نیست، باید بگویم تیم ملی در اندازه دو بازی قبلی ظاهر نشدند.
ناظم‌الشریعه درباره عملکرد شاگردانش در روسیه خاطرنشان کرد: بازیکنان در این تورنمنت تلاش خود را کردند. برابر آذربایجان از حریف عقب بودیم که مساوی کردیم و قزاقستان را با شرایط سختی بردیم، اما برای اولین بار در هر سه بازی تورنمنت عقب افتادیم که این اتفاق هیچ وقت رخ نداده بود. این نشان می‌دهد یک جای کار ایراد دارد که باید موضوع را بررسی کنیم.
وی سطح مسابقات کاسپین کاپ را بسیار بالا دانست و گفت: این رقابت‌ها از بهترین تورنمنت‌های جهان است که در دوره اول آن در اصفهان قهرمان شدیم. سال گذشته هم قزاقستان نتوانست در رقابت‌ها شرکت کند که با روسیه به اسلواکی رفتیم و قهرمان شدیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: در مسابقات امسال نایب قهرمان شدیم و به جز دیدار برابر روسیه، شرایط خوب بود، اما وضعیت بدنی بازیکنان خیلی بد بود. برخی از آنها از میادین دور بودند و با یکدیگر نیز هماهنگ نبودند. تغییر ساعت بازی و تغییر در برنامه تغذیه تیم هم مزید بر علت شد تا اینگونه شکست بخوریم. نمی‌توانستیم موضوع را قبول نکنیم. چون به روسیه رفتیم تا بازی کنیم، اما این اتفاق تأثیر خیلی بدی روی تیم ملی گذاشت.
ناظم‌الشریعه در خصوص نگران‌کننده بودن این شکست سنگین برای ملی‌پوشان فوتسال گفت: هر شکستی برای ما باید نگران‌کننده باشد. همان‌طور که پیروزی‌ها خوشحال‌کننده است، ما و بچه‌ها باید مراقب و متوجه باشیم و ایرادها را برطرف کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی