[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

پیروزی بزرگ پویندگان صنعت فجر، روزنامه شیراز نوین

در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال ایران نتایج جالب، خوب و بدی رقم خورد. یکی از نمایندگان شیراز در برابر یک تیم تهرانی دو رقمی‌ شد؛ ولی دیگر تیم شیرازی جبران کرد و یک تیم مدعی دیگر از پایتخت را با گل‌های فراوان در هم کوبید.
در تهران تیم پارس آرا میهمان تیم قدرتمند سایپا بود. شکست نماینده شیراز در این مسابقه قابل پیش بینی بود؛ اما نتیجه به دست آمده بدتر از چیزی بود که تصورش را می‌کردیم. آنها در این مسابقه 12 بار دروازه شان باز شد تا سنگین‌ترین شکست فصل تا پایان هفته هفتم و شاید تا پایان فصل را تجربه کرده باشد. سایپا با این پیروزی صدرنشین شد.
اما نبرد دو تیم اوج گرفته پویندگان صنعت فجر شیراز و رهیاب گستر تهران، با نتیجه عجیب تری همراه بود. تیم رده سومی ‌رهیاب گستر به قصد رسیدن به رتبه ای بالاتر به مصاف پویندگان رده نهمی‌ رفت؛ اما در پایان با نتیجه‌ای تحقیرآمیز شیراز را ترک کرد.
شاگردان محبوبه رضوی موفق شدند با نتیجه 8 بر 2 از سد میهمان خود بگذرند. مرجان اسدی، مرجان یوسفی، مریم چرخاوی، زهرا احمدزاده، مریم واعظ و بازیکن حریف (یگانه خلیلی) هر کدام یک بار و یلدا تاجیک دو بار برای نماینده شیراز در این مسابقه گل‌زنی کردند و این تیم توانست به سومین پیروزی پیاپی دست پیدا کرده و بالاتر از همشهری بحران زده اش بایستد.
در جدول رده بندی سایپا با 16 امتیاز صدرنشین شد، مس رفسنجان با پیروزی 16 بر 2 مقابل دریژنو فرخشهر به رتبه دوم صعود کرد، هیئت فوتبال خراسان با 13 امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت. پویندگان و پارس آرا با 9 امتیاز در رتبه‌های نهم و دهم قرار دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی