[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

مزیت برتر هیئت اندیشه‌ورز استفاده از خرد جمعی است، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: مزیت برتر هیئت اندیشه‌ورز استفاده از خردجمعی و بهره‌گیری از دانش علمی اعضا در راستای مدیریت و کاهش آسیب‌های‌اجتماعی است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، کیوان‌نیازی اردکانی؛ مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در جلسه هیئت اندیشه‌ورز گفت: آسیب‌ها فراوان است و در همه آن‌ها نمی‌توان مداخله کرد و باید اولویت‌بندی انجام شود و در چند حوزه اقدامات لازم را انجام داد.
وی با اشاره به اینکه یکی از فواید تشکیل هیئت اندیشه‌ورز استفاده از خردجمعی است، افزود: برگزاری جلسات مستمر این هیئت باعث می‌شود با بررسی جامع و کامل آسیب‌های اجتماعی برای کاهش و به حداقل رساندن این آسیب‌ها راهکارهای مناسبی تدوین و اجرایی شود.
نیازی با تأکید بر تشکیل هیئت‌های‌اندیشه‌ورز در حوزه آسیب‌های‌اجتماعی، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت صاحب‌نظران و نیز برگزاری مستمر نشست‌های‌کارگروه اندیشه‌ورز در شهرستان‌ها‌ نیز می‌تواند در کاهش آسیب‌‌ها ‌بسیار مؤثر باشد.
لازم به ذکر است، در این جلسه برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پیشنهاداتی از جمله استفاده از ظرفیت نخبگان، همکاری با کارگروه‌های اجتماعی در استان، استفاده از پتانسیل استان در گسترش فضای شادی و نشاط در جامعه و شناسایی مشکلات استان و ارائه راهکار در این خصوص، مطرح شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی