[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

نارضایتی عمومی از تردد کامیون‌ها در ورودی‌های شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس راهور فارس گفت: مشکل تردد و توقف کامیون‌ها به علت نبود ترمینال و پارکینگ در ورودی‌های شهر شیراز باعث نارضایتی عمومی شده است.
سرهنگ مصطفی عباسی در گفت‎وگو با ایسنا، با اشاره به تردد کامیون‌ها و خودروهای سنگین به ورودی‌های شهر شیراز که گاهی در کوچه و خیابان‌های فرعی و باریک نیز مشاهده می‎شود، افزود: متأسفانه در حال حاضر نگاه‌ها تنها به پلیس است که چرا جریمه نمی‌کند.
او با تأکید بر اینکه پلیس در ۲۴ ساعت تنها می‌تواند به تعداد و مبلغ اندکی خودروهای عبور کرده در مسیرهای ممنوعه را جریمه کند، عنوان کرد: با توجه به نبود پارکینگ، اکثر رانندگان ترجیح می‌هند جریمه شده اما با خودرو وارد شهر شوند.
رئیس پلیس راهور فارس همچنین با بیان اینکه پارک کامیون‌ها در کوچه‌ها به یک معضل شهری و نارضایتی عمومی تبدیل شده است، گفت: پلیس تنها اعمال قانون می‌کند و امکان پوشش تمام کوچه و خیابان‌های شهر را ندارد. عباسی با بیان اینکه گاهی اوقات شاهد تصادفات منجر به جرح یا فوت اینگونه وسائل نقلیه در سطح شهر هستیم، گفت: مسئولان باید زیرساخت‌های مناسب برای تردد ایمن یا توقف خودروهای سنگین خارج از شهر را ایجاد کنند و بعد از پلیس انتظار اعمال قانون باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی