[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از خدمات سلامت در زرقان، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در زرقان به صورت سرزده و بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت ضیغمی و بیمارستان امام حسن عسکری(ع)، از نزدیک بر روند خدمت‌رسانی به مراجعان و بیماران، نظارت کرد.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه صبح دیروز به همراه هیئتی، عازم زرقان شده و از نزدیک روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را پایش کرد.
دکتر بهادر ابتدا با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت ضیغمی، از بخش‌های‌پزشک خانواده، دندانپزشکی، آزمایشگاه و بهداشت محیط این مرکز بازدید کرد.
 بررسی خدمات پزشکان خانواده، خدمات سلامت دهان و دندان و تجهیزات دندانپزشکی، روند انجام و پاسخ‌دهی آزمایشگاه و خدمات بهداشت محیط بر اساس بسته‌های‌طرح تحول نظام سلامت و ثبت خدمات در سامانه الکترونیکی «سیب»، از جمله مواردی بود که در این بازدید، مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین با هدف ارزیابی چگونگی ارائه خدمات درمانی در زرقان، از بیمارستان امام حسن عسکری(ع)، بازدید کرد.
دکتر بهادر با حضور در بخش‌های‌اتفاقات، کلینیک تخصصی، سونوگرافی، داخلی، رادیولوژی، زایشگاه، اطفال، همودیالیز، اتاق عمل، آمار و درآمد، بر روند خدمات‌رسانی به بیماران و مراجعان، نظارت کرد و میزان رضایتمندی از خدمات را جویا شد. او ضمن عیادت از بیماران بستری و گفت و گو با همراهان آنان، روند خدمات‌رسانی را ارزیابی کرد. رئیس دانشگاه در ادامه در پروژه توسعه اتفاقات بیمارستان حضور یافته و روند پیشبرد این پروژه را به عنوان یکی از بسته‌های‌خدمتی طرح تحول نظام سلامت، مورد بررسی قرار داد. دکتر «عبدالحسین فرح بخش» مدیر حراست دانشگاه، دکتر «فرشاد فلاحتی» مدیر امور بیماری‌ها و مراکز تشخیصی و درمانی معاونت درمان، دکتر «امینه دادور» سرپرست مرکز پایش مراقبت‌های‌درمانی دانشگاه، دکتر «سید روح الله حسینی» مدیر روابط عمومی دانشگاه و مسئولان شبکه و بیمارستان زرقان در این بازدیدها رئیس دانشگاه را همراهی می‌کردند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی