[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

حیات بانک‌ها‌ به تولید بسته است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیراز نوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در ادامه بازدید از مجموعه‌ها و واحدهای تولیدی که به منظور رفع موانع و مشکلات و رونق تولید در استان به صورت مستمر انجام می‌شود از مجموعه تولیدی گلسار بازدید کرد.
دکتر رحیمی در حاشیه این بازدید با بیان‌ اینکه تلاش مجموعه مدیریتی استانداری در راستای رونق تولید و رفع موانع آن داشته منجر به نتیجه شده  است، افزود: در نتیجه این تلاش‌ها‌ موارد متعددی از کارگاه‌ها و کارخانه‌ها ‌و واحد‌های‌تولیدی مجدداً به عرصه تولید بازگشته اند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تأکید بر اینکه در نظر گرفتن تسهیلات مختلف برای واحدهای تولیدی فعال رسالتی همگانی است، عنوان کرد:  فعالیت این مجموعه‌ها با ایجاد اشتغال و کمک به چرخ‌های تولید باید به عنوان سودی‌ عمومی در نظر گرفته شود.
وی با اشاره به اینکه چرخه تولید یک زنجیره و پروسه است، بنگاه‌های مالی و اقتصادی را یکی از حلقه‌های‌ این زنجیره دانست و یادآور شد: بانک‌ها نیز در صورتی گردش مالی مستمری خواهند داشت که این واحدها و مجموعه‌های‌تولیدی فعال باشند. 
استاندار فارس همچنین به شرایط کنونی اقتصاد کشور و شوک‌های جهانی وارد شده به این اقتصاد اشاره کرد و افزود: بانک‌ها و سایر دستگاه‌ها باید بپذیدند در این شرایط نمیتوان از روش‌های معمول و عادی برای رفع مشکلات استفاده کرد.
وی عنوان کرد: سازمان تأمین اجتماعی و امور مالیاتی نیز باید در چارچوب‌های قانونی راه حل‌هایی برای همراهی با تولیدکنندگان تبیین کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی