[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

دستگیری عامل به چاه انداختن کودک ۹ ساله در کازرون، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت : فردی که در اطراف شهرستان کازرون پسر بچه 9 ساله خود را به داخل یک چاه 8 متری انداخته بود توسط مأموران انتظامی شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.
سرهنگ «کاووس محمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر بیان کرد: در تاریخ یکم مهرماه سال‌جاری مأموران انتظامی از خبری مبنی بر مفقودی یک کودک 9 ساله در یکی از روستاهای توابع شهرستان کازرون مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده در نهایت مأموران به مادر این کودک که مفقودی وی را اعلام کرده بود مظنون و تحقیقات خود را آغاز کردند.
سرهنگ «محمدی» گفت: در تحقیقات تکمیلی و بازجویی‌های صورت گرفته، مادر این کودک به جرم خود اقرار و اعلام کرد که کودک خود را به دلیل شیطنت و اذیت کردن در چاه انداخته است.
وی با بیان اینکه با تلاش مأموران انتظامی و اعلام ساکنان آن روستا بچه 9 ساله در چاه کشف شد، افزود: با تلاش مأموران نیروی انتظامی و عوامل امدادی، وی به بیمارستان اعزام و تحت درمان قرار گرفت.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: مادر این کودک با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار از آن طریق روانه زندان شد.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: اخیراً فیلمی در فضای مجازی مبنی بر ربوده شدن این کودک توسط سرنشینان یک دستگاه پژو 405 و انداخته شدن وی در چاه منتشر شده است که اساساً کذب محض است و با عوامل انتشار‌دهنده این گونه مطالب برخورد قانونی صورت خواهد گرفت و از شهروندان تقاضا‌ می‌شود هرگونه اخبار صحیح را از کانال خبرگزاری پلیس در پیام‌رسان سروش دنبال کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی