[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

رحمانی فضلی: برای حضور حداقل ۳ میلیون نفر در مراسم اربعین آمادگی داریم، روزنامه شیراز نوین

وزیر کشور با بیان اینکه آمادگی‌های لازم برای حضور حداقل ۳ میلیون نفر در مراسم اربعین تدارک دیده شده است، گفت: از روند کار در مسیر مهران تا نجف و همچنین نجف تا کربلای معلی بازدید داشته و جلسه‌ای ‌با وزیر کشور عراق و استانداران مرزی خواهیم داشت.
به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی که صبح دیروز وارد ایلام شد، در بدو ورود به ایلام در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در این سفر با همراهی روسای کمیته‌های مختلف ستاد مرکزی اربعین حسینی از مرز مهران، تأسیسات، امکانات و آمادگی‌هایی که در آنجا ایجاد شده بازدید خواهیم داشت، اظهار کرد: قصد ما این است که بتوانیم از مسیر مهران تا نجف و همچنین از نجف تا کربلا هم بازدید داشته‌باشیم.
وی همچنین افزود: در تمام مسیر امکاناتی که فراهم شده و شرایطی که باید ایجاد شود را حتماً مورد بررسی قرار‌می‌دهیم و همچنین جلسه‌ای ‌با وزیر کشور عراق و استانداران مرزی خواهیم داشت.
رحمانی فضلی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به گزارشاتی که کمیته‌های‌ مختلف ارائه دادند و اقداماتی که تاکنون انجام شده است آمادگی‌های ‌لازم وجود دارد و برای حداقل ۳ میلیون نفر تدارک لازم دیده شده است و با توجه به تجربیات چند ساله‌ای‌که در برگزاری مراسم اربعین داریم و همچنین اضافه شدن مرز خسروی، امیدواریم  تسهیلات بهتر و خدمات مناسب‌تری به زوار ارائه دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی