[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

خبرنگاران تأثیرگذارترین افراد در عرصه‌های‌بین‌المللی هستند، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده لشکر ۱۹ سپاه فجر استان فارس گفت: خبرنگاران تأثیرگذارترین افراد در عرصه‌های ‌بین‌المللی هستند. به‌گزارش‌خبرنگار مهر، سرهنگ ظهراب قنبری در جمع خبرنگاران بسیجی فارس بیان کرد: خبرنگاران با قلمی‌که در دست دارند تأثیرگذاری شگرفی بر جامعه دارند و با این قلم ‌می‌توانند قدم‌های ‌بزرگی در جوامع جهانی داشته‌باشند. وی درخصوص رخداد‌های ‌اوایل انقلاب نیز اظهار کرد: پس از انقلاب اسلامی دشمنان که پایگاه‌های‌خود را در تزلزل ‌می‌دیدند فردی را در عراق تحریک کرده و به دنبال این بودند تا با تجهیز صدام انقلاب نوپای ایران را با مشکل مواجه کنند. 
قنبری بیان کرد: دشمنان به دنبال تجزیه ایران، جلوگیری از پیشرفت انقلاب و واگذاری جزایر ایران به کشور‌های‌ عربی بودند که خداوند این افراد را ناکام گذاشت. تنها قطعنامه‌ای‌که مورد تأیید امام (ره) بود، قطعنامه ۵٩٨ بود که پایان دهنده‌ای ‌برای جنگی بود که هشت سال طول کشید. رئیس هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه فارس در این دیدار گفت: بسیج رسانه در سال ٩١ تشکیل شد و در کلیه استان‌های‌کشور به عنوان یکی از پایگاه‌های ‌بسیج اقشاری فعالیت‌ می‌کند. 
رضا جاویدی تأکید کرد: در کنار فعالیت‌های‌ رسانه‌ای‌خبرنگارانی که در پایگاه بسیج رسانه عضویت داشته‌اند به دنبال پیشبرد اهداف حافظان انقلاب اسلامی هستند.  وی افزود: خبرنگاران بسیجی شیراز در تلاش هستند تا با حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی به دنبال مبارزه با دشمنان انقلاب هستند و در تلاش هستند تا نقش ویژه‌ای‌در دفاع از ایران در عصر ارتباطات داشته‌باشند. 


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی