[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

بازگشت زائران فارس از مرزهای شلمچه و چذابه ، روزنامه شیراز نوین

آمادگی 850 دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی زائران اربعین حسینی(ع) از مرزهای زیارتی 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌فارس، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌فارس از اوج بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) در بازه زمانی 24 الی 29 مهرماه سال‌جاری خبر داد و از زائران گرامی خواست که سفر خود را به نحو مناسب در این ایام مدیریت نمایند.
مهندس سیاهپور با اشاره به این مطلب که زائران برای دسترسی به ناوگان عمومی حمل و نقل(اتوبوس) و اجتناب از تأخیر بی‌رویه ضروری است از هر پایانه مرزی که از کشور خارج می‌شوند از همان مرز به کشور بازگردند، گفت‌: عمده جابه‌جایی زائران حسینی(ع) استان فارس از طریق مرزهای شلمچه و چذابه (ویژه کاروان‌های‌اربعین حسینی) انجام خواهد شد.
وی همچنین با بیان این نکته که زائران محترم‌ می‌توانند جهت دریافت اطلاعات ترافیکی و ثبت شکایات و پیشنهادات به سامانه 141 و اپلیکیشن 141 و نیز سامانه پیامکی 1000141 مراجعه نمایند، تصریح‌کرد: 850دستگاه ناوگان اتوبوسی حمل و نقل عمومی جاده‌ای ‌استان فارس (تحت‌پوشش شرکت‌های حمل و نقل مسافر‌) جهت جابه‌جایی زائران اربعین حسینی(ع) در این ایام آمادگی کامل دارند و به خدمات‌رسانی خواهند پرداخت.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ‌استان فارس در پایان خاطر نشان ساخت: از همه زائران محترم تقاضا داریم که به تمامی اطلاعیه‌های ‌سازمان راهدار و حمل و نقل جاده‌ای ‌توجه کنند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی