[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

شبکه آتش‌نشانان دوستدار کتاب شیراز به ایستگاه ۱۲ رسید، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با روز آتش‌نشان آیین پیوستن ۱۰ ایستگاه آتش‌نشانی شیراز به - شبکه آتش‌نشانان دوستدار کتاب شیراز- برگزار شد. 
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد، رئیس سازمان فرهنگی،  اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در این آیین که در ایستگاه شماره ۱۲ برگزار شد با اشاره به تلاش‌های‌سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در امور فرهنگی گفت: همه کارهای آتش‌نشانان فرهنگی به شمار‌می‌رود چرا که آنها مُروّج مهربانی، فداکاری و گذشت هستند که هدف اصلی هر کار فرهنگی است.
ابراهیم گشتاسبی‌راد افزود: آتش‌نشانان شیرازی علاوه بر فداکاری‌های ‌فراوان در عرصه نجات شهروندان، در توسعه فرهنگ شهروندی در حوزه ایمنی نیز رویکرد فرهنگی قابل توجهی داشته‌اند.
وی ادامه داد: شبکه آتش‌نشانان دوستدار کتاب سال گذشته با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و انجمن اهل قلم فارس در ایستگاه شماره یک راه‌اندازی شد که فاز دوم آن امسال با تجهیز ۱۰ کتابخانه در گردش دیگر در ۱۰ ایستگاه دیگر  راه‌اندازی شد. معاون شهردار شیراز گفت: به این ترتیب در این برنامه حدود ۱۵۰ نفر از آتش‌نشانان شیراز تحت پوشش شبکه دوستدار کتاب قرار‌می‌گیرند.
در این آیین که با حضور محمد هادی قانع رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی برگزار شد، شهروند کوچولوهای مراکز فرهنگی شیراز با شاخه گل و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز با لوح تقدیر و دیوان حافظ نفیس از آتش‌نشانان دوستدار کتاب ایستگاه شماره ۱۲ تقدیر کرد. 
هشتم مهرماه نیز این مدیران و کارکنان سازمان با بانوان آتش‌نشان دیدار و از آنها تقدیر ‌می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی