[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

قشقایی: آرزویم طلای المپیک است، روزنامه شیراز نوین

نایب قهرمان وزنه برداری سبک وزن جهان گفت: آرزو و هدف هرکسی رسیدن به طلای المپیک است و من هم از بچگی این رویا را داشتم که امیدوارم روزی به آن برسم.
حافظ قشقایی، دارنده مدال نقره سبک وزن جهان در ابتدا درباره مدالی که بعد از ۴۲ سال برای ایران به ارمغان آورده، گفت: کار سختی بود و من در طول ماه‌های اخیر تمرینات سختی را با حمایت فدراسیون پشت سر گذاشته بودم. تصور می‌کردم بتوانم مدال بگیرم؛ اما اولین تجربه من بود و از چیزی که در تصورم بود نتیجه کمتری گرفتم، اما خوشحالم توانستم طلسم را بشکنم.
نایب قهرمان وزنه برداری جهان ادامه داد: کره شمالی ۷، ۸ سال است جزو بهترین وزنه‌برداران هستند و فوق العاده ظاهر شدند و ۱۷ کیلو از من سنگین تر برداشتند. نمی‌توانم درباره اینکه آیا کره شمالی دوپینگ کرده یا خیر قضاوت کنم.
وی درباره نتیجه کلی وزنه برداری در رقابت‌های جهانی گفت: ما با اختلاف خیلی کمی ‌سکوی دوم را از دست دادیم. ما تیم آماده ای داشتیم و برخواه زحمات زیادی کشید و خیلی از کشورها با اینکه پیش بینی می‌شد موفق تر باشند عقب ماندند. ما هم تیم کم‌تجربه و جوانی داشتیم.
قشقایی درباره وضعیت کیانوش رستمی ‌و اینکه ممکن است او هم چند سال دیگر بگوید من مربی ام را قبول ندارم، تصریح کرد: من به شخصه این مدال را مدیون آقای برخواه هستم و در حالی که شرایط خوبی نداشتم، مرا استعدادیابی و به تیم دعوت کرد. من رکوردهای خودم را ارتقا دادم و توانستم با تمریناتم موفق شوم. آقای نصیری به همراه وزیر ورزش هم آمدند و به ما روحیه دادند و بعد از مسابقه هم پیامشان به من رسید که خیلی خوشحال شدند و تبریک گفته بودند.
وی در پایان گفت: از ریاست فدراسیون آقای مرادی همچنین آقای برخواه و کادر فنی تشکر می‌کنم. من افتخار داشتم در این سال‌ها در خدمت تیم رعد پدافند باشم و از فرمانده پدافند ایران امیر صباحی فر و سرهنگ صانعی تشکر می‌کنم که برای کار خروج از کشور مرا کمک کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی