[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

درمان جانبازان در برزخ اعتبار، روزنامه شیراز نوین


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم‌پور در جلسه‌ای‌که با حضور مدیرکل و معاونان بنیادشهید و امور ایثارگران استان، مدیران عامل بیمه دی، سلامت، نیروهای مسلح و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان‌های‌خصوصی برگزار شد به بررسی مشکلات درمانی ایثار گران و خانواده شهدا پرداخت.
قاسم پور بر لزوم پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها ‌از سوی بیمه‌ها ‌تأکید کرد و این امر را گامی در جهت افزایش تعامل و هم‌افزایی به منظور رفع مشکلات درمانی جانبازان و خانواده شهدا برشمرد.
وی بیان کرد: تدابیر درمانی باید به گونه‌ای ‌اتخاذ شود که ایثارگران در هنگام نیاز به خدمات معطل نمانند و از این سو به سوی دیگر ارجاع داده نشوند.
معاون استاندار فارس با اشاره به هم‌زمانی برگزاری این جلسه و هفته دفاع مقدس ایثارگران و خانواده شهدا را یادگاران ارزشمند این دوران درخشان در تاریخ ایران توصیف و تأکید کرد: توجه به رفع مشکلات این قشر گرانقدر از وظایف همه مسئولان است.
در این جلسه همچنین مصوباتی به تصویب رسید که با دستور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس به دستگاه‌ها ‌ابلاغ خواهد شد و بر اساس این مصوبات دستگاه‌ها‌ و ادارات مکلف هستند ایثارگران را در اولویت قرار داده و به نحو مطلوبی به مشکلات آنها رسیدگی کنند.
وی در پایان أکید کرد: بر اساس دستور استاندار فارس، توجه به ایثارگران و خانواده شهدا از جمله مؤلفه‌های مهم در ارزیابی عملکرد مدیران است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی