[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

فعالیت مضاعف و بدون ریا در شرایط تحریم مورد تأکید است، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان داشت: با توجه به شرایط کنونی که دشمن با تحریم‌ها، فشار همه جانبه به مردم وارد کرده، همه باید با فکر، عمل و فعالیت مضاعف، در موفقیت و سربلندی کشور سهیم باشیم و با همدلی، همراهی و بدون ریا و برای رضایت خداوند، یک اثر جاودان و خوب به جا بگذاریم.
دکتر علی بهادر در مراسم تودیع و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از خدمات دکتر عبدالخالق کشاورزی که در این مراسم حضور نداشت تقدیر و دکتر علی اکبری را به عنوان سرپرستی این معاونت معرفی کرد. دکتر عبدالخالق کشاورزی پیش از این به دلیل آنچه اختلاف سلیقه در روش مدیریت حوزه تابعه و مداخله افراد فاقد تجربه کافی در امور درمان دانست از این مسئولیت استعفا داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز در این مراسم گفت: همه ما، فرزندان و سربازان مملکت هستیم و تفاوتی ندارد در چه موقعیتی باشیم، چرا که وظیفه ما، خدمات‌رسانی به مردم است.
 بهادر  با آرزوی موفقیت و سلامتی برای دکتر «کشاورزی» معاون درمان پیشین، عنوان کرد: هدف تمامی معاونت‌های دانشگاه، خدمات رسانی به مردم است و انتظار دارم در این مسیر، همه با درایت و تلاش، برای این هدف تلاش کرده و برای موفقیت بیش از پیش دانشگاه، همسو شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با استعانت از خداوند برای دستیابی به این هدف، گفت: امیدوارم آنچه لازمه خدمت به مردم است را فراهم کنیم.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این مراسم گفت: بی‌شک، فعالیت‌ها و تلاش همکاران حوزه درمان به ویژه دکتر کشاورزی در استان فارس، بی‌نظیر و شاخص است. 
دکتر علی اکبری  با تقدیر از فعالیت‌های مسئولان و مدیران حوزه درمان برای کسب موفقیت‌های بزرگ در دانشگاه و خدمات‌رسانی بی‌نظیر در عرصه سلامت مردم، افزود: امیدوارم به عنوان سرباز کوچکی از نظام و مجموعه سلامت، با استفاده از راهنمایی‌های اساتید و بزرگان دانشگاه، نقش خود را به خوبی ایفا کنم.
دکتر علی اکبری  متخصص بیهوشی و مراقبت‌های ویژه است و پیش از این رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز بوده است، مسئولیت شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم‌بید، مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس اداره حقوقی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، قائم مقام معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و ریاست بیمارستان شهید مطهری مرودشت نیز درکارنامه وی وجود دارد .

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی