[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

برای اولین بار در کشور طرح جامع گردشگری الکترونیک راه اندازی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مسئول دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس در کارگاه آموزشی گردشگری الکترونیک، از مطالعه طرح جامع گردشگری استان خبر داد و گفت: این طرح برای اولین بار در کشور توسط استان فارس تا دو سال دیگر اجرایی ‌می‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، روح اله روانشاد در کارگاه آموزشی که به مناسبت هفته گردشگری و با حضور اساتید فعالان و دانشجویان این حوزه برگزار شد، اظهار داشت: مسلماً استفاده از طرح‌های‌الکترونیک و آشنایی با روش‌های‌فروش کسب و کارهای گردشگری و صنایع دستی نقش به سزایی  در ارائه خدمات مطلوب  به گردشگران  و رونق این حوزه‌ها خواهد داشت. وی ادامه داد: طرح ایجاد زیرساخت‌های‌نرم افزاری و سخت افزاری در حوزه گردشگری الکترونیک برای اولین بار در کشور توسط استان فارس در دست بررسی و تهیه است که در آن آمار و اطلاعات کامل مورد نیاز در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی  و بسته‌های ‌سفر در اختیار گردشگران و شهروندان قرار‌می‌گیرد.
مسئول دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس در بخش دیگر به بررسی موانع فروش محصولات صنایع دستی اشاره و تصریح کرد: عدم بسته‌بندی مناسب محصولات، عدم آشنایی با بازارهای هدف و سلایق مشتریان، نبودن نام و نشان تجاری و کاربردی نبودن محصولات صنایع دستی از مهم‌ترین موانع فروش این آثار‌ می‌باشد. 
بنا براین گزارش، روانشاد در خصوص چگونگی شناخت مشتریان، بازارهای هدف، آشنایی با تکنیک‌های‌رفتاری و فروش و همچنین آشنایی با فرهنگ و رفتار اقوام و ملل مختلف جهت ایجاد بازار پایدار نیز به ارائه مطالب پرداخت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی