[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

سرمربی قشقایی: باختیم ولی از نمایش تیمم راضی‌ام، روزنامه شیراز نوین

سرمربی قشقایی می‌گوید که این تیم استحقاق پیروزی مقابل صنعت نفت را داشت. این تیم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان با نتیجه ۲ بر 1 شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. مهدی فروردین، سرمربی قشقایی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: من با افتخار باید بگویم که تیممان، تیم برتر زمین بود. در نیمه اول خوب ظاهر شدیم و در نیمه دوم با توجه به ساعت بازی افت کردیم. برگزاری بازی در این ساعت طوری شد که انگار صنعت نفت میزبان بود، نه ما. نمایش ما در این بازی همه را امیدوار کرد که قشقایی می‌تواند در لیگ موفق باشد. ما بعد از چهار هفته ناکامی ‌توانستیم عملکرد خوبی مقابل صنعت نفت آبادان داشته باشیم.
او افزود: من معتقدم که در ضربات ایستگاهی مشکل داریم و مقابل نود ارومیه هم به همین شکل گل خوردیم. ما تمرکزمان روی این بود که بتوانیم مسلط بازی کنیم. به زمان نیاز داریم که بتوانیم مشکلمان روی ضربات ایستگاهی را رفع کنیم.
سرمربی قشقایی درباره عملکرد داور بازی گفت: نمی‌خواهم راجع به داوری صحبت کنم؛ اما از معمولی‌ترین هوادار تا کسی که به عنوان ناظر داوری حضور داشت، به داوری منتقد بودند. امیدوارم که اشتباهات داور ناخواسته باشد. درست نیست که بخواهند به این شکل حق قشقایی را بخورند.
فروردین ادامه داد: ما امروز به احترام هواداران در داخل زمین تلاش کردیم و امیدوارم توانسته باشیم به هدفی که تعریف کردیم، رسیده باشیم. ما متسحق این شکست نبودیم و می‌توانستیم با بردن بازی به ضربات پنالتی، بازی را ببریم.
او در پایان بیان کرد: ما بیشتر تلاشمان این است که موقعیت گل ایجاد کنیم. باید بتوانیم تیم را هجومی ‌تمرین دهیم. وقتی هم باشگاه ببیند تیم موقعیت ایجاد می‌کند ولی نمی‌تواند به گل برسد، به فکر خرید مهاجم می‌افتد. البته ما دو مهاجم خوب در تیم داریم. امیدوارم در ادامه به چیزی که حق قشقایی و شیراز است، برسیم.
اما سرمربی صنعت نفت آبادان می‌گوید مسئله مهم، گذشتن از مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی است؛ اما او از عملکرد بازیکنانش راضی نیست.
دراگان اسکوچیچ، سرمربی صنعت نفت آبادان پس از پیروزی تیمش مقابل قشقایی شیراز در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: برای من مهم بود که از این مرحله بگذریم. من از شیوه بازی کردن بازیکنانم راضی نبودم. خود من قبلاً بازیکن بودم و می‌دانم بازی لیگ برتری داشتیم و تا به شیراز رسیدیم، واقعاً خیلی سخت بود که در این گرمای هوا بخواهیم بازی کنیم. خوشحال نیستم؛ چون باید خیلی زودتر کار را در این بازی تمام می‌کردیم، اما مهم است که این مرحله را با پیروزی تمام کردیم. او ادامه داد: در کنار این مسائل ما بازیکن مصدوم هم داشتیم. به همین خاطر نیاز بود تغییرات قابل توجهی انجام دهیم و این مسئله در روند ما تأثیرگذار بود. داور بازی هم قضاوت بدی نداشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی