[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

امروز نگاه مردم به ناجا، یک نگاه مثبت است، روزنامه شیراز نوین

تولیت آستان مقدس حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی شاهچراغ (ع) گفت: هر چند عده‌ای‌همواره نسبت به همه موضوعات دیدی منفی دارند، ولی امروز نگاه اهل منطق و مردم به ناجا، یک نگاه مثبت است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت‌الله «سیدعلی‌اصغر دستغیب» در دیدار فرمانده انتظامی استان فارس با وی، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ناجا، اظهار داشت: مهم‌ترین امانت در دستان همه ما، مسئولیت‌هایی است که در جامعه بر عهده داریم. وی با بیان اینکه ایجاد امنیت مسئله بسیار مهمی است، افزود: نباید خدمات و اقدامات انجام شده در این حوزه را کم ببینیم، بلکه همه آحاد جامعه باید قدردان امنیت موجود باشند.
تولیت آستان مقدس حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی شاهچراغ (ع) با اشاره به اینکه اولین نیاز مردم امنیت است، افزود: هر چیزی که این امنیت را تهدید کند، باعث‌ می‌شود تا زندگی مردم دچار اختلال شود.
آیت الله دستغیب گفت: نیروی انتظامی از مهم‌ترین و عمده‌ترین دستگاه‌های‌ایجاد امنیت در کشور است، هر چند که دیگران هم نقش دارند ولی نقش اول را نیروی انتظامی بر عهده دارد و آنجایی که امنیت از مردم گرفته شود، اولین نهادی که به ذهن مردم‌ می‌رسد، نیروی انتظامی است. وی انتظار مردم از نیروی انتظامی را ایجاد امنیت اعلام کرد و افزود: پلیس ضامن ایجاد امنیت است و باید با نگاه پیشگیری، در راستای مبارزه با آسیب‌های‌اجتماعی اقدام کند. تولیت آستان مقدس حرم مطهر حضرت احمد‌بن‌موسی شاهچراغ (ع) گفت: هر چند عده‌ای ‌همواره نسبت به همه موضوعات دیدی منفی دارند، ولی امروز نگاه اهل منطق و مردم به ناجا، یک نگاه مثبت است.
آیت الله دستغیب در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی در جامعه، تأکید کرد: باید همه نگاه‌ها‌ و نحوه قضاوت‌ها‌ به گونه‌ای ‌باشد که همراه با علم، یقین و قضاوت منصفانه باشد و اگر ایراد و اشکالی دیده شود، نباید به مجموعه یک سازمان تعمیم داده شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی