[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

پارس برای فینال حذفی تکمیل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: ورزشگاه بزرگ پارس برای انجام بازی فینال جام حذفی تکمیل خواهد شد و تا آن زمان هیچ‌گونه مسابقه‌ای در این استادیوم برگزار نمی‌شود. حیدرعلی کامیاب در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه در زمان کشت چمن ورزشگاه پارس به زمان توجه نشده بود، یادآور شد: جلسه ای با حضور استاندار فارس، وزیر ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز برگزار شد که طی آن قرار شد هرچه سریع‌تر اقدامات تکمیلی این ورزشگاه انجام شود.
وی تأکید کرد: قرارداد چمن ورزشگاه پارس در سال 90 توسط شرکت توسعه و تجهیز بسته شد و در همان زمان نیز خاک ریزی انجام شد؛ اما کارهای مربوط به کشت چمن مدتی بعد انجام شده بود که در همان زمان نیز به شرکت توسعه و تجهیز اعلام کردیم که این خاک فاقد املاح است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: چمن ورزشگاه روزهای خوب و بد داشت؛ اما در حال حاضر چمن برداشته شده و خاک ریزی جدید انجام می‌شود.
کامیاب تصریح کرد: تا زمان برگزاری فینال جام حذفی هیچ‌گونه مسابقه ای در این ورزشگاه انجام نخواهد شد تا برای زمان بازی فینال ورزشگاه کاملاً تکمیل شود.
سال گذشته 2میلیارد و 100 میلیون تومان به فجر و قشقایی کمک شد
وی در ادامه سخنان خود در پاسخ به سوالی در خصوص کمک‌های مالی ورزش و جوانان فارس به تیم‌های فوتبال شیراز یادآور شد: متأسفانه در بحث فوتبال مسیر را اشتباه رفتیم و مدیران باشگاه از ورزش و جوانان انتظاراتی دارند که در هیچ کجای کشور چنین نیست.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس تصریح کرد: طبق قانون نمی‌توانیم به تیم‌های فوتبال کمک کنیم. حال اگر کسی می‌داند که در استان‌های دیگر ورزش و جوانان به تیم‌های فوتبال در لیگ برتر با لیگ آزادگان کمک کرده، اعلام کند.
کامیاب افزود: با تمامی ‌این مشکلات، سال گذشته در طول فصل رقمی ‌حدود 1 میلیارد و 200 میلیون تومان به تیم فجر و 900 ملیون تومان نیز به تیم قشقایی از طریق تأمین کنندگان مالی کمک کردیم که این کار نیز وظیفه مدیرعامل باشگاه است نه ورزش و جوانان.
وی تأکید کرد: هیچ بودجه ای نداریم که بخواهیم برای تیم‌های فوتبال هزینه کنیم، بلکه اعتبارات بسیار اندکی برای هیئت‌های ورزشی از طریق فدراسیون‌ها در نظر گرفته شده که همان باشد پرداخت شود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: در طول یک سال رقمی‌ حدود 4.5 میلیارد تومان از طریق فدراسیون‌ها برای کمک به هیئت‌های ورزشی کل استان فارس پرداخت می‌شود که باید میان 856 هیئت در کل استان فارس شامل شیراز و شهرستان‌ها توزیع شود.
کامیاب تصریح کرد: در سال جاری تا به امروز نیز 1.5 میلیارد تومان در میان تمامی ‌هیئت ورزشی استان فارس توزیع شده است.
وی در خصوص اعتبارات ورزش و جوانان فارس نیز گفت: در سال جاری 19 میلیارد تومان اعتبار برای حقوق و مزایا و 150 میلیارد تومان برای به عنوان اعتبارات عمرانی ورزش و جوانان استان فارس مشخص شده است که هر سال به طور کامل جذب می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس یادآور شد: تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و شهدای قشقایی در لیگ دسته یک و جام حذفی شروع خوبی داشته اند و امیدوارم برگزاری فینال جام حذفی جشنی برای صعود تیم‌های استان به لیگ برتر فوتبال باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی