[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

برترین‌های مسابقات پرورش اندام (فیگور) قهرمانی باشگاه‌های فارس، روزنامه شیراز نوین

مسابقات پرورش اندام (فیگور) قهرمانی باشگاه‌های استان فارس در شیراز برگزار شد.
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان فارس در گفت‌وگو با محمد گل ریز مدیر روابط عمومی ‌هیئت، در این باره گفت: این دوره از مسابقات با حضور ۲۲۰ ورزشکار که رکورد بی سابقه ای است، برگزار شد.
محمد علی فرهنگ مهر افزود: این رقابت‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ مهرماه در مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز و در پنج رشته فیزیک، فیزیک کلاسیک، ماسکولار فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ برگزار شد.
فرهنگ مهر نتایج تیمی ‌مسابقات را به شرح ذیل اعلام کرد:
نتایج تیمی ‌رشته ورزشی فیزیک
تیم اول: باشگاه خشایار با ۴۰ امتیاز؛ تیم دوم: باشگاه فجر با ۳۹ امتیاز؛ تیم سوم: باشگاه پروشات با ۳۷ امتیاز
نتایج تیمی ‌رشته بادی کلاسیک
تیم اول: باشگاه ارزشمند با ۶۴ امتیاز؛ تیم دوم: باشگاه ایرانیان با ۵۶ امتیاز؛ تیم سوم: باشگاه پارسه با ۱۶ امتیاز
نتایج تیمی ‌رشته بادی بیلدینگ رده سنی بزگسالان
تیم اول: شهرستان فسا با ۳۵ امتیاز؛ تیم دوم: باشگاه بهراد با ۳۴ امتیاز؛ تیم سوم: باشگاه خلیج فارس با ۳۲  امتیاز
نتایج انفرادی
ماسکولار فیزیک
دسته ۱- قد منفی ۱۷۸: نفر اول: علیرضا محمدبیگی از باشگاه جوان؛ نفر دوم: رضا محمدی از باشگاه اکبری؛ نفر سوم: مرتضی راستیاز باشگاه پرشین
دسته ۲- قد مثبت ۱۷۸: نفر اول: حسام رخشان از باشگاه سالار؛ نفر دوم: عباس زارعی از باشگاه پروشات؛ نفر سوم: مهران دهقانی از باشگاه ایرانیان
فیزیک کلاسیک
دسته ۱- منفی ۱۶۸ سانتی متر: نفر اول: پوریا زینلی از مرودشت  
نفر دوم: امیر محمد سائی از باشگاه مفرح؛ نفر سوم: میلاد داشاب از باشگاه پارسه
دسته ۲- قد ۱۷۱ سانتی‌متر: نفر اول: علی اسکندری از داراب؛ نفر دوم: افراسیاب آریان‌منش از باشگاه روئین‌تنان 
دسته ۳- قد منفی ۱۷۵ سانتی‌متر: نفر اول: محمد قادری‌نژاد از باشگاه آریل؛ نفر دوم: سید مصطفی جعفری از باشگاه ایرانیان
دسته ۴- قد ۱۸۰ سانتی متر: نفر اول: پوریا ادب اردکانی از باشگاه امیر؛ نفر دوم: محمدرضا امین پور از سروستان؛ نفر سوم: علیرضا عبادی از باشگاه فجر
فیزیک
دسته ۱- قد ۱۷۰ سانتی متر: نفر اول: محمد‌هادی عزیزی از باشگاه خانه قدرت؛ نفر دوم: آرش استوار از باشگاه مفرح؛ نفر سوم: میلاد کشاورز از باشگاه روئین تنان
دسته ۲- قد ۱۷۳ سانتی متر: نفر اول: مهدی شفیعی از باشگاه پروشات؛ نفر دوم: محمد علی قفاری از باشگاه خشایار
نفر سوم: احمد رضا کریمی ‌از باشگاه پروشات
دسته ۳- قد ۱۷۶ سانتی متر: نفر اول: مهدی نصاری از باشگاه فجر؛ نفر دوم: محمد علی یزدان پرست از باشگاه پروشات 
نفر سوم: محمد دهقانی از باشگاه ارزشمند
دسته ۴- قد ۱۷۹ سانتی متر: نفر اول: محمدحسین صادق‌زاده از باشگاه خانه قدرت؛ نفر دوم: محمدحسین جهان‌بخش از باشگاه خشایار
نفر سوم: سهیل خم کده از باشگاه اوژن
دسته ۵- قد ۱۸۲ سانتی متر: نفر اول: شاهین توکلی از باشگاه اوژن؛ نفر دوم: علی زارع از باشگاه سلاطین
نفر سوم:‌ هادی محسنی از باشگاه فجر
دسته ۶- قد مثبت ۱۸۲ سانتی متر: نفر اول: سید مهدی میرقادری از باشگاه الماس؛ نفر دوم: مرتضی خادمیان از باشگاه آل یاسین 
نفر سوم: علی چهرازی مردانی از باشگاه خشایار
رشته بادی کلاسیک
دسته ۱- قد ۱۶۸ سانتی متر: نفر اول: محمدمهدی نیاکان از باشگاه ایرانیان؛ نفر دوم: جواد زارع از باشگاه امپراطور؛ نفر سوم: امید رفیعی از باشگاه ارشک
دسته ۲- قد ۱۷۱ سانتی متر: نفر اول: میثم کرمی ‌از باشگاه پارسه؛ نفر دوم:‌ هادی دهقانی از باشگاه انعطاف؛  نفر سوم: وحید لهراسبی از باشگاه ارزشمند
دسته ۳- قد ۱۷۵ سانتی‌متر: نفر اول: جاوید سعادت‌پور از باشگاه ارزشمند؛ نفر دوم: هومن رضایی از باشگاه ارزشمند 
نفر سوم: مرتضی کریمی ‌از باشگاه سلاطین
دسته ۴- قد ۱۸۰ سانتی‌متر: نفر اول: محمد رجایی از باشگاه ارزشمند؛ نفر دوم: علیرضا مددی از باشگاه ایرانیان؛ نفر سوم: علی جلیلی از باشگاه تپش
دسته ۵- قد مثبت ۱۸۰ سانتی‌متر: نفر اول: حسن ابوالحسنی از باشگاه ایرانیان؛ نفر دوم: محمد قدمی ‌از باشگاه ایرانیان؛ نفر سوم: حامد امیری راد از باشگاه کیان
رشته بادی بیلدینگ رده سنی جوانان
وزن منفی ۷۵ کیلوگرم: نفر اول: کسری قایدی از باشگاه خشایار؛ نفر دوم: حسین غفاری از باشگاه یادگار امام؛ نفر سوم: مصطفی دهقان از باشگاه برادران محمدی
وزن مثبت ۷۵ کیلوگرم: نفر اول: امین بهرام وند از باشگاه اوژن؛ نفر دوم: علی غلامی ‌از فسا؛ نفر سوم: میلاد قربانی از باشگاه ارشیا
رشته بادی بیلدینگ رده سنی پیشکسوتان
وزن منفی ۷۰ کیلوگرم: نفر اول: مجید اسماعیل بیگی از باشگاه ارگ؛ نفر دوم: عبداله مقتدری فرد از باشگاه اکبری؛ نفر سوم: محمد رضا رستگار از باشگاه خشایار
وزن منفی ۸۰ کیلوگرم: نفر اول: اشکان کامل جعفری از باشگاه ۳۶۰؛ نفر دوم: احمد کریمی ‌از باشگاه آراکس؛ نفر سوم: رحیم قلی زاده از باشگاه تپش 
وزن ۹۰ کیلوگرم: نفر اول: علیرضا شهاب از باشگاه سلاطین؛ نفر دوم: مهدی عباسی از باشگاه آراکس؛ نفر سوم: محمد مهدی جبهه از باشگاه ارگ
رشته بادی بیلدینگ رده سنی بزرگسالان
65کیلوگرم: نفر اول: مصطفی جوکار از کازرون؛ نفر دوم: جواد جوکار از باشگاه خشایار؛ نفر سوم: سید محمد صداقت از باشگاه المپیک
 وزن ۷۰ کیلوگرم: نفر اول: حمید رضا اسدپور از فسا، نفر دوم: حمید اسفندیاری از باشگاه پرسام، نفر سوم: عمار نعمت‌خواه از باشگاه ایرانیا
وزن ۷۵ کیلوگرم: نفر اول: محسن محسنی از باشگاه خلیج فارس، نفر دوم: محین نکویی از فسا، نفر سوم: سعید ثابت کمال از باشگاه ایرانیان
وزن ۸۰ کیلوگرم: نفر اول: سعید گودرزی از باشگاه سوم؛ نفر دوم: محمد رضا عوض فرد از باشگاه سون؛ نفر سوم: علی‌اکبر شهبازی فرد از باشگاه خشایار
وزن ۸۵ کیلوگرم: نفر اول: محمد روح پیشه از باشگاه خلیج فارس، نفر دوم: عبدالمجید نادرزاده از گراش، نفر سوم: محمود درخشان از باشگاه آفرینش
وزن ۹۰ کیلوگرم: نفر اول: حامد شجاعی از باشگاه اورال؛ نفر دوم: عبدالعباس اژدر از باشگاه هیراد؛ نفر سوم: اصغر رضاییان از باشگاه تندیس نقره ای
وزن ۹۵ کیلوگرم: نفر اول: مرتضی چوبداری از باشگاه برادران محمدی؛ نفر دوم: احسان خنجری پور از باشگاه جوانمردی؛ نفر سوم: محمد مهدی زارعی از باشگاه بهراد 
وزن ۱۰۰ کیلوگرم: نفر اول: فرشید افشار از باشگاه پارسه؛ نفر دوم: حامد روح پرور از باشگاه بهراد؛ نفر سوم: مهدی آزادی شیری از باشگاه ماهان
وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم: نفر اول: سید‌هاشم طهامی ‌از باشگاه اوتانا.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی