[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

کار سخت صدرنشین در نورآباد ، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان فارس از بعدازظهر امروز هفته سوم خود را آغاز خواهد کرد و فردا با برگزاری 5 دیدار دیگر به پایان می‌رسد.
هفته گذشته دور دوم این بازی‌ها با پیروزی تیم‌های استوک مرودشت، ایمان سبز و زاگرس شیراز، ستارگان آباده و کاروتک کازرون پیگیری شد. ضمن اینکه یک دیدار هم به تساوی انجامید.
تیم پرسپولیس شیراز که به آباده رفته بود با نتیجه جالب پنج بر یک مقابل پدیده ستارگان این شهر تن به شکست داد. ایمان سبز شیراز با دو گل بر لیدوما نورآباد غلبه کرد، زاگرس شیراز هم با یک گل پادنا میمند را مغلوب کرد. تیم استوک مرودشت که در هفته نخست با یک گل در دقیقه پایانی بازی را به ماهان شیراز واگذار کرده بود، این بار در زمین خود با چهار گل هلال احمر گراش را در هم کوبید. کاروتک کازرون هم با نتیجه پنج بر صفر تیم ایرانیان شیراز را شکست داد.
دیدار بنتو اسیر مهر و ماهان شیراز هم تنها دیداری بود که با نتیجه تساوی به پایان رسید. در این بازی هر تیم یک گل به ثمر رساند.
اما در هفته سوم، امروز از ساعت 15 در ورزشگاه صاایران شیراز یک بازی بین دو تیم همشهری پرسپولیس و ایمان سبز برگزار خواهد شد. تیم ایمان سبز هر دو بازی گذشته خود را برده و بدون گل خورده در رتبه دوم جدول قرار دارد. اما پرسپولیس دومین خط دفاع ضعیف جدول را در اختیار دارد و با یک امتیاز در جمع سه تیم انتهای جدول قرار گرفته است.
در دیگر دیدار امروز که در ورزشگاه شهدای گراش برگزار خواهد شد، تیم هلال احمر از ساعت 3 به مصاف بُنتو اسیر مُهر می‌رود. هلال احمر که دومین خط حمله ضعیف رقابت‌ها را در اختیار دارد و با یک امتیاز در رتبه یازدهم جدول دوازده تیمی ‌قرار گرفته، در صورت پیروزی در بازی امروز می‌تواند تا میانه‌های جدول بالا بیاید. بُنتو تنها تیم جدول است که نه صاحب پیروزی شده و نه شکستی در کارنامه‌اش ثبت شده. این تیم با دو تساوی مشابه یک یک در رتبه هفتم (وسط جدول) قرار دارد.
در یکی از بازی‌های فردا تیم لیدوما نورآباد پذیرای زاگرس شیراز است. زاگرس با چهار گل زده و بدون گل خورده و با شش امتیاز در صدر جدول قرار دارد؛ اما لیدوما تنها یک امتیاز کسب کرده و نهم است. این دیدار حساس در ورزشگاه شهید لشگری نورآباد برگزار خواهد شد.
در میمند تیم پادنای این شهر پذیرای کاروتک کازرون است. پادنا هم هنوز بردی در کارنامه خود ندارد و با یک امتیاز در رتبه هشتم قرار گرفته. اما کاروتک با یک تساوی و یک پیروزی پرگل در رتبه سوم قرار دارد و به نظر می‌رسد یکی از تیم‌های مدعی این فصل باشد. این مسابقه در ورزشگاه شهید صیادی نژاد شهر میمند برگزار خواهد شد.
تیم تازه تأسیس ماهان نوین هم در ورزشگاه اختصاصی خود پذیرای پدیده ستارگان آباده خواهد بود. شاگردان محمد مطوری در دو بازی قبلی خود 4 امتیاز ارزشمند اندوخته‌اند و در رتبه چهارم قرار دارند. نماینده آباده هم تنها یک امتیاز و یک پله با این تیم فاصله دارد.
همچنین تیم ایرانیان شیراز که بدترین خط دفاع و بدترین خط حمله لیگ را به نام خود ثبت کرده و بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد، در زمین چمن مرکز پیاده میزبان استوک مرودشت خواهد بود. استوکی‌ها که روز اول بازی را به ماهان واگذار کرده بودند، این هفته پیروزی پرگلی به دست آوردند و خود را تا رتبه ششم بالا کشیدند.
تمامی‌ دیدارهای امروز و فردا از ساعت 15 آغاز خواهد شد.
تا پایان هفته دوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس، 31 گل در 12 مسابقه به ثمر رسیده که میانگین بیش از 2.5 گل در هر بازی را نشان می‌دهد. میانگین فعلی لیگ برتر فوتبال ایران 2.15 گل در هر مسابقه است و در لیگ یک هم تا پایان هفته ششم میانگین 2.05 به ثبت رسیده. بنابراین آمار گل‌زنی در فوتبال استان فارس تا پایان هفته دوم مقبول به نظر می‌رسد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی