[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

کاشانی رفت؛ اما پرسپولیس باشگاه نشد!، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در حالی دیروز درگذشت که کسی در سال‌های اخیر به دغدغه اصلی او توجهی نداشت. 
صبح دیروز (چهارشنبه) جعفر کاشانی، پیشکسوت فوتبال ایران، بازیکن سابق پرسپولیس و رئیس هیئت مدیره این باشگاه، به علت بیماری در سن ۷۵ سالگی درگذشت.
کاشانی در طول سال‌های مدیریتش در پرسپولیس همواره روی موضوع «باشگاه شدن پرسپولیس» تأکید داشت. او بار‌ها در مصاحبه‌های خود اعلام کرد پرسپولیس چیزی از باشگاه‌های بزرگ جهان مثل بارسلونا و رئال مادرید کم ندارد و باید شکل «باشگاه» به خود بگیرد و موزه، رستوران، راه‌های مختلف برای درآمدزادیی و... داشته باشد.
با وجود اینکه کاشانی چندین سال این دغدغه را در مصاحبه‌های خود مطرح کرد، اما به نظر می‌رسد کسی به اندازه او دلش برای پرسپولیس نمی‌سوخت، چراکه در نهایت هیچ کس این کار را انجام نداد. پرسپولیس در حال حاضر مثل گذشته به کارش ادامه می‌دهد و هنوز به قول کاشانی باشگاه نشده و حتی مشخص نیست چه زمانی هم باشگاه واقعی می‌شود! کاشانی این آرزوی بزرگ را با خود برد، اما انتظار می‌رود مسئولان روی صحبت این پیشکسوت و مدیر باسابقه توجه بیشتری کنند و پرسپولیس را به باشگاهی واقعی با تمام امکانات تبدیل کنند تا هم آرزوی کاشانی برآورده شده باشد و هم پرسپولیس نظم بهتری پیدا کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی