[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

شکست دوباره پارس‌آرا و ادامه سیرصعودی پویندگان، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین:  هفته هشتم لیگ برتر فوتسال بانوان ظهر دیروز به انجام رسید و در دو دیداری که در شیراز برگزار شد، 17 گل از خط دروازه‌ها ‌عبور کرد.
در سالن شهید ابوالفتحی تیم اوج گرفته پویندگان صنعت فجر با نتیجه هفت بر دو دریژنو فرخشهر را شکست داد. دو گل از زهرا احمدی زاده، دو گل از  مرجان یوسفی، یک گل از مهناز علیزاده، یک گل از مریم چرخاوی و یک گل از مرجان اسدی برای تیم شیرازی به ثمر رسید.
اما تیم پارس آرا باز هم شکست خورد و این بار در زمین خود با نتیجه هفت بر یک بازی را به دختران کویر مس کرمان واگذار کرد. در این مسابقه که در سالن پهلوانان نصیری شیراز برگزار شد، مریم نوری زننده تک گل میزبان بود.
در سایر بازی‌ها‌پالایش نفت آبادان هشت بر دو مغلوب هیئت فوتبال خراسان رضوی شد، رهیاب‌گستر تهران با 4 گل در زمین خود بازی را به شرکت ملی حفاری اهواز واگذار کرد، شهروند ساری هم در خانه با سه گل مغلوب سایپا تهران شد و ستارگان دشت ورامین هم در زمین خود با نتیجه جالب 10 بر 2 بازی را به میهمان مس رفسنجان واگذار کرد 
در جدول سایپا با 19 امتیاز صدرنشین است، مس رفسنجان و هیئت فوتبال خراسان با 18 و 16 امتیاز دوم و سوم هستند. پویندگان با 12 امتیاز هفتم است و پارس آرا با 9 امتیاز در جایگاه دهم جدول رده‌بندی قرار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی