[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

رعایت قوانین کشور عراق برای همه زائران الزامی است، روزنامه شیراز نوین

در پنجمین جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی که با حضور ظفر افشون معاون گردشگری و امور زائرین استانداری و احمدی‌زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مسئولان کمیته‌های‌۱۳ گانه در محل سالن شهید قاضی استانداری برگزار شد، مسئولان کمیته‌ها ‌به ارائه گزارش فعالیت‌های‌ هرکمیته پرداخته و نسبت به شرح برنامه‌های ‌آتی اقدام نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، قائم مقام ستاد هماهنگی اربعین حسینی استان بر اطلاع رسانی نقش مردمی در اربعین تأکید و خاطر نشان نمودند که هزینه‌های‌پذیرایی و دارویی زائران به صورت مردمی تأمین ‌می‌گردد و ستاد هماهنگی اربعین حسینی نقش تسهیل‌کننده و هماهنگی امور را بر عهده دارد.
ظفر افشون معاون استاندار فارس بر برنامه‌ریزی و پیگیری هر چه بیشتر مسئولان کمیته‌ها‌ تأکید و از صدا و سیمای مرکز فارس خواستند تا نسبت به اطلاع‌رسانی عمومی در خصوص ثبت‌نام از طریق سامانه سماح سازمان حج و زیارت به جهت اربعین حسینی اقدام نماید.
احمدی‌زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار  و مسئول کمیته امنیتی و اجتماعی در این جلسه گفت: پیش‌بینی تمهیدات ایمنی و امنیت در استان و مرز شلمچه انجام گرفته و برای زائران اربعین حسینی آرزوی سلامتی و بهروزی نمودند.
در این جلسه بر رعایت قوانین و مقررات  کشور عراق و ضرورت همراه داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه و همچنین ثبت مهر ورود و خروج  مرزبانی در گذرنامه تأکید شد.
همچنین مسئولان کمیته‌ها‌ نسبت به ارائه گزارش پیش‌بینی‌های‌ بهداشتی، ایمنی و حفاظتی اقدام  و خواستار اطلاع‌رسانی از طریق مراجع خبری و رسانه‌ها ‌شدند و از زائران خواستند تا تمهیدات پیش‌بینی شده را رعایت نمایند تا سفر ایمنی را پیش رو داشته‌باشند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی