[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

آتش‌نشان‌ها از جان خود می‌گذرند تا مایه آرامش دیگران شوند، روزنامه شیراز نوین

مسابقه دو میدانی همگانی رده‌های سنی مختلف در شیراز   جمعه 12 مهرماه 98 با حضور دوندگان  برگزار شد.  
دکتر بهتاش فضلی، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز ضمن حضور در این مسابقه اشاره کرد: با مجموعه خوب و متحد ورزش‌های همگانی همچنان با شعار ورزش؛ نشاط و همدلی  در خدمت شهروندان عزیز خواهیم بود. به زودی شاهد مسابقه دو میدانی در شهرستان شیراز با همکاری تربیت بدنی، شهرداری شیراز و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز هستیم و این برنامه‌ها را از طریق روزنامه‌ها و سایت‌های خبری و مجازی اطلاع رسانی خواهیم کرد.
وی افزود: با توجه به مشغله‌های زیاد مردم، ورزش می‌تواند کمک شایانی به جسم و روح افراد کند و باعث انگیزه حضور دیگر اقشار جامعه نیز باشد. تمام ادارات شهرستان در نظر دارند مسابقات همگانی برگزار کنند. ما منتظر حضور و عقد تفاهم نامه ورزشی هستیم و با کمال میل استقبال می‌کنیم. قطعاً حضور افراد و کسب مقام با جوایزی نیز روبرو خواهد بود.
وی در پایان ضمن تشکر از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز و تربیت بدنی شهرداری شیراز که یک مکان به نام دفتر هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز به این هیئت تحویل داده اند، مراتب قدردانی خود را اعلام و آدرس دفتر این هیئت را به شرح زیر اعلام کرد: شیراز، شهرک سراج، ورزشگاه شهید شیرعلی سلطانی، دفتر هیئت شیراز.
فضلی همچنین در پیاده روی همگانی به مناسبت روز آتشنشان با حضور مهندس قانع، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شیراز در جاده سلامت شیراز شرکت کرد. او ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان گفت: از همه آتش‌نشانان استان فارس و شهرستان شیراز ممنونیم که شبانه روز جهت امنیت و حفظ سلامت و جان و مال مردم تلاش می‌کنند. آنان از جان خود می‌گذرند تا مایه آرامش دیگران شوند. مردم قدردان زحمات این قشر زحمت کش هستند و من آرزوی توفیق و سلامتی برای این مجموعه عظیم دارم.
در پایان این پیاده روی، به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی