[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

حضور شیما آل‌سعدی در لیگ جهانی کاراته، روزنامه شیراز نوین

شیما آل سعدی عازم شرکت در ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته عازم روسیه شد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، تیم ملی کشورمان برای حضور در این پیکار‌ها صبح چهارشنبه با پروازی مستقیم تهران را به مقصد مسکو ترک کرد. شیما آل سعدی کاراته کای استان فارسی و نعیما خواجوی مربی بدن‌ساز تیم ملی کاراته در ترکیب تیم اعزامی ‌کشورم به این مسابقات حضور دارند. ششمین مرحله از رقابت‌های لیگ جهانی کاراته با حضور ۶۴۲ کاراته کا از ۸۵ کشور جمعه هفته جاری به میزبانی روسیه در سالن جورجیفسکی شهر مسکو آغاز می‌شود. براساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری، پنجشنبه ۱۱ مهر مراسم وزن‌کشی کاراته کا‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۶ در اچ کیو هتل و جلسه مربیان و قرعه‌کشی مسابقات نیز از ساعت ۱۷ همان روز در هتل فوق برگزار خواهد شد.
جمعه ۱۲ مهر رقابت‌های کاتای تیمی ‌مردان و انفرادی زنان، مبارزات اوزان ۶۰-، ۶۷ و ۷۵- کیلوگرم مردان، اوزان ۵۰- و ۵۵- کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد.
شنبه ۱۳ مهر کاتا انفرادی مردان و تیمی ‌زنان به همراه مبارزات اوزان ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم زنان، اوزان ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان انجام می‌شود.
این مسابقات یکشنبه ۱۴ مهر با برگزاری دیدار‌های رده بندی و فینال بخش‌های مختلف به پایان می‌رسد.
امتیاز این مسابقات در رنکینگ المپیکی فدراسیون جهانی ثبت خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی