[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

تکمیل آزادراه «صدرا-دوکوهک» در انتظار اقدام شهرداری شیراز، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از تکمیل 70 درصد بزرگراه «صدرا- دوکوهک» توسط این شرکت خبر داد و گفت: 30 درصد باقی‌مانده در حریم شهرداری شیراز و در انتظار اقدام آنان است.
خلیل حاجی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: پروژه صدرا دوکوهک 2 فاز بود که 70 درصد آن در حریم شهر صدرا و 30 درصد در حریم شهر شیراز است که قرار است این 30 درصد را شهرداری شیراز به بهره‌برداری برساند.
وی افزود: فاز نخست پروژه آزادراه صدرا به دوکوهک که شامل 70 درصد پروژه می‌باشد و بر عهده شرکت عمران صدرا بود، تکمیل‌شده و احتمالاً وزیر راه و شهرسازی هفته آینده برای افتتاح آن به صدرا خواهد آمد.
این مقام مسئول در مورد 30 درصد باقی‌مانده پروژه آزادراه صدرا به دوکوهک نیز گفت: شرکت عمران برای تکمیل پروژه قصد اقدام داشت که مسئولان شهرداری شیراز اعلام کردند که این 30 درصد در حریم شیراز است و متعلق به شهرداری این شهر؛ لذا خودشان پروژه را تکمیل می‌کنند که متأسفانه هنوز بلاتکلیف مانده است. حاجی‌پور از برگزاری جلسه با اسکندرپور شهردار شیراز به‌منظور حل مشکلات 30 درصد باقی‌مانده پروژه در هفته جاری خبر داد و گفت: شرکت عمران اعتبار و آمادگی لازم برای انجام کامل پروژه را دارد اما باید دید مسئولان شهرداری شیراز چه نظری دارند.
وی همچنین در مورد پروژه آزادراه قره پیری نیز گفت: طراحی پروژه تمام‌شده و احتمالاً در سفر دی‌ماه رئیس‌جمهور به استان فارس، عملیاتی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در مورد پروژه آزادراه صدرا به باجگاه نیز گفت: حدود 60درصد مسیر آسفالت شده و مابقی پروژه نیز پیش‌بینی می‌شود تا دی‌ماه به بهره‌برداری کامل برسد.
به گزارش فارس شهر جدید صدرا در غرب شیراز واقع شده و با تکمیل آزادراه‌های مذکور و اتصال به جاده شیراز- اصفهان، به نوعی از بن بست خارج خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی