[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

عملکرد پلیس اعتماد عمومی را افزایش داده است، روزنامه شیراز نوین

 استاندار فارس مردم‌ را سرمایه این نظام دانست و با تأکید بر اینکه باید در  همه حال حقوق آنان را پاس بداریم، اظهار کرد:  عملکرد صحیح نیروی انتظامی باعث افزایش اعتماد عمومی ‌می‌شود چرا که نیروی انتظامی خود را حافظ جان و مال ناموس مردم و سرباز فداکار ولایت و نظام ‌می‌داند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره)، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و همه آنان که در  راه حق و آزادی جان خود را فدا کرده‌اند  به ویژه شهدا نیروی انتظامی و همچنین تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاورمردان و شیرزنان این ارگان از همه تلاش‌ها، رشادت‌ها‌ و پایمردی‌های‌آنان در ایجاد نظم و آرامش و امنیت تقدیر کرد.
وی استقرار امنیت و آرامش را یکی از نعمت‌های‌ارزشمند دانست و عنوان کرد: این امنیت در سایه تلاش‌های‌خالصانه جان برکفان نیروی انتظامی محقق شده است که از جان خود‌ می‌گذرند و آرامش خود را به خطر‌ می‌اندازند تا مردم در امنیت و آرامش باشند.
نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد:  نیروی انتظامی متعهد و معتقد به نظام جمهوری اسلامی است که رعایت حقوق شهروندان و جلوگیری از تجاوز به حقوق آنان را سر لوحه کار خود قرار داده، در دل مردم جا دارند و مردم به آن اعتقاد و اعتماد دارند و به آن ‌می‌بالند و باید بکوشیم این اعتماد را پاس بداریم.
 دکتر رحیمی مردم‌ را سرمایه این نظام دانست و با تأکید بر اینکه باید در  همه حال حقوق آنان را پاس بداریم، اظهار کرد:  عملکرد صحیح نیروی انتظامی باعث افزایش اعتماد عمومی ‌می‌شود چرا که نیروی انتظامی خود را حافظ جان و مال ناموس مردم و سرباز فداکار ولایت و نظام‌ می‌داند.
وی عنوان کرد: به‌رغم وجود بعضی مؤلفه‌های‌ بالقوه ناامنی در استان فارس تلاش‌ها ‌و زحمات مجدانه و خالصانه نیروی انتظامی امنیت را در این استان به ارمغان آورده است.
استاندار فارس با بیان اینکه امروز امنیت استان در سایه همدلی، اتحاد و هم‌افزایی شورای تأمین استان بسیار مطلوب است ، خاطرنشان کرد: در سایه تلاش‌های‌این شورا تحقق انتظار چندین ساله مردم استان در قالب تقسیمات کشوری را مدیریت کردند و مردم بدون هیچ حاشیه‌ای به مطالبات به حق خود دست یافتند. نماینده عالی دولت در استان فارس تأکید کرد: همه دستگاه‌های‌استان مکلف هستند در راستای استقرار نظم آرامش و امنیت شهروندان بکوشند و به نیروی انتظامی کمک کنند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: همه ما‌ می‌توانیم سربازانی صادق برای نظم و پیروان راستین فرامین رهبر معظم انقلاب باشیم و در جهت تحقق اهداف و آرمان‌های‌ والای امام راحل گام برداریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی