[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

پلیس امروز ما اسلامی و انقلابی است، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری-گروه خبر
 فرمانده انتظامی استان گفت: امروز نیروی انتظامی خود را به عنوان یک پلیس اسلامی و انقلابی معرفی و تمام توان خود را با هوشمندی، مقتدرانه و مخلصانه به وسیله کارکنان خدوم، شجاع و مسئولیت‌شناس در جهت برقراری امنیت به کار گرفته است. 
سردار «رهام بخش حبیبی» در مراسم صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان فارس که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء، بیان کرد: کسانی که بر خدا توکل کردند و کسانی که به زور و قدرت خود تکیه‌می‌کنند، دو سرنوشت متفاوت خواهند داشت.
وی افزود: دشمنان جنگ تحمیلی را بر علیه ملت و کشور ایران طرح‌ریزی کردند، اما آنهایی که دم از زور و قدرت‌ می‌زدند، نابود شدند و آنهایی که بر خدا توکل کردند، پیروز میدان شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: در حال حاضر نیز دشمنان این مرزو بوم فکر ‌می‌کنند که با پول و قدرت ‌می‌توانند مردم را از صحنه دور کنند ولی در این مسیر ناکام مانده‌اند.
سردار حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز نیروی انتظامی خود را به عنوان یک پلیس اسلامی و انقلابی معرفی و تمام توان خود را با هوشمندی، مقتدرانه و مخلصانه به وسیله کارکنان خدوم، شجاع و مسئولیت‌شناس در جهت برقراری امنیت به کار گرفته است.
وی با بیان اینکه پلیس به خوبی و شایستگی در جامعه مأموریت‌های‌خود را انجام‌می‌دهد، افزود: کارکنان انتظامی استان فارس در 6 ماه اول سال‌جاری بالغ بر 28 تن انواع مواد مخدر را کشف کرده‌اند که با افزایش20 درصدی روبرو بوده است.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: پرونده‌های ‌ورودی به پلیس فتا استان 150 درصد افزایش داشته، این در حالی است که کشفیات و دستگیری‌ها‌ در این حوزه با افزایش 200 درصدی مواجه بوده است.
سردار حبیبی تأکید کرد: نیروی انتظامی نشان داده است که برای حفظ امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود و به فرمان مقام معظم کل قوا پای صحنه بوده، هست و خواهد بود.  
در پایان این مراسم یگان‌های مستقر در میدان صبحگاه، از مقابل جایگاه رژه رفته و آمادگی کامل خود را به نمایش گذاشتند.
این آیین صبح دیروز با حضور استاندار و رئیس شورای تأمین استان، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه و همچنین برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در میدان صبحگاه فرماندهی انتظامی برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی