[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

سعید آذری: تیمی ‌گردن‌کلفت تشکیل می‌دهیم!، روزنامه شیراز نوین

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: همان‌طور که قبلاً گفتم، با یک برنامه میان‌مدت ۲،۳ ساله تیمی‌ گردن‌کلفت را تشکیل می‌دهیم.
سعید آذری در خصوص پیروزی فولاد مقابل شاهین‌ شهرداری بوشهر اظهار داشت: فکر می‌کنم شرایط طوری است که خارج از خانه راحت‌تر بازی می‌کنیم. اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم. در مجموع پیروزی خوبی به دست آوردیم. این سه امتیازی توانست به وضعیت ما در جدول سر و سامان داد. این تعطیلی لیگ هم می‌تواند به ما کمک کند تا نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که چرا فولاد خارج از خانه بهتر نتیجه می‌گیرد، گفت: وقتی در خانه بازی می‌کنیم بچه‌ها چون از خودشان انتظار زیادی دارند کمی ‌استرس می‌گیرند. مسئله بعدی این است که تیم‌ها وقتی در خانه ما بازی می‌کنند چند لایه دفاع دارند؛ اما وقتی خارج از خانه بازی می‌کنیم، تیم میزبان دفاعی بازی نمی‌کند که همین مسئله باعث می‌شود ما هم فوتبال روانی را ارائه بدهیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد در خصوص فشار‌هایی که روی این تیم در یکی، دو هفته گذشته وجود داشت، خاطرنشان کرد: بالاخره در این چند سالی که در فوتبال هستم حسابی باتجربه شده‌ام. فشار همیشه در فوتبال وجود دارد و به نوعی ذات فوتبال همین مسئله هست. در کل همان‌طور که قبلاً گفتم با یک برنامه میان‌مدت ۲،۳ ساله تیمی‌ گردن‌کلفت را تشکیل می‌دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی