[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

سخن شهروند، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

 گل فروشی‌های خیابان قصردشت شیراز زیباترین تصویر از آمدن نوروز و بهار زیبای شیراز را نمایش داده از تمام شهروندان و مسافران این شهر دعوت به دیدن یکی از زیبایی‌های شیراز می‌کنیم.
مهردادیان 
 ترافیک تقاطع ابتدای شهر جدید صدرا و گلستان و مجتمع خلیج فارس به حد جنون رسیده خواهشمندیم فکری به حال همشهریان خود کنید.
منصوریان 
 زمانی که اتوبوسرانی و تاکسیرانی تصمیم به افزایش کرایه‌ها می‌کنند آیا با خود فکر می‌کنند که چه تجهیزات و خدمات بیشتری به مردم ارائه می‌دهند که افزایش کرایه را اعلام و ابلاغ می‌کنند.
بهروزیان 
 شهرک فجر بعد از گویم وضعیت آسفالت اسف‌باری دارد مسئولین محترم فکری به حال این شهرک کنند. شهروندان این منطقه نیز انسان هستند.
زارع نژاد 
 از سازمان اتوبوسرانی خواهشمندیم که رانندگان خود را متقاعد کنند که زمانی که ایستگاه‌ها روی سکو جانمایی می‌شوند یعنی که اتوبوس باید در کنار سکو بایستد تا مسافران سوار و پیاده شوند نه این که فاصله چند متری با سکو یا بیرون از ایستگاه بایستند.
ناصریان
 مسئولین زمانی که توقع دارند هموطن خودش کالای ایرانی خریداری و استفاده کند باید حداقل قیمت محصولات خود را پایین تر بیاورند نه اینکه در حد یا بیشتر از قیمت محصولات خارجی باشد. تا مردم نیز تفاوت آن‌ها را با قیمت پایین هم مقایسه کنند.
کلانتری 
 از شهرداری محترم خواهشمندیم به جای این که دیوار ساختمان‌های کنار خیابان را سیمان یا رنگ ساده کند از نقاشی‌های زیبا و اشعار شاعران همشهری خودمان استفاده کنند تا همه شیراز پر شود از هنر نه اجبار.
جباری
 تابلوی مغازه‌های خیابان‌های اصلی شیراز بسیار نامنظم است و تصویر زشتی به شهر ما می‌دهد اگر نصب تابلوها با قوانین و مقررات خاصی انجام شود بسیار بهتر و زیباتر است.
حاصلی
 ویژه‌نامه نهال روزنامه شیراز‌نوین از زیبایی‌های خاصی برخوردار است که دهه شصتی‌ها را یاد پیک نوروزی خودشان در زمان تحصیل می‌اندازد. از دبیر صفحه و صفحه‌آرای این ویژه نامه کمال تشکر را داریم.
شهرکی

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی