[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

استاندار فارس: ترویج مصرف کالای ایرانی مورد توجه قرار گیرد، روزنامه شیراز نوین

استاندارفارس گفت: ترویج مصرف کالای ایرانی و توجه به شعار سال در زمینه رونق تولید باید در برنامه‌های‌صداوسیما و رسانه‌ها‌ مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه حضور مدیران اقتصادی استان در برنامه‌های‌ صدا و سیما برای تبیین مزایای مصرف کالای ایرانی و مضرات کالای قاچاق مؤثر است، اظهارداشت: حضور روحانیون، اساتید دانشگاه و سایر گروه‌هایی که دارای پایگاه اجتماعی هستند برای تبیین اهمیت مصرف کالای ایرانی و اقناع مردم در این زمینه بسیار مؤثر است.
نماینده عالی دولت در استان فارس در زمینه مصرف سوخت در بخش کشاورزی، بر اهمیت نظارت سازمان جهادکشاورزی بر مصرف سوخت در چاه‌های‌کشاورزی به ویژه چاه‌های‌غیرمجاز تأکید کرد و ادامه داد: چاه‌هایی که در اثر خشکسالی غیرفعال شده‌اند باید از چرخه دریافت سوخت خارج شوند و مصرف سوخت بخش ماشین‌آلات و مرغداری‌ها‌ نیز با نظارت دقیق سازمان جهادکشاورزی باید دقیق باشد. وی افزود: در بخش کشاورزی باید به سمت سیستم یکپارچه‌ای ‌برای مدیریت سوخت حرکت کنیم و با توجه به اوج گرفتن مصرف سوخت در برخی فصول سال، باید برنامه‌ریزی علمی برای کنترل این موضوع صورت گیرد. استاندار فارس سوء استفاده از اطلاعات مسافران و زائران برای رجیستری تلفن همراه مسافر را نیازمند توجه دستگاه‌های‌مسئول مانند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی دانست و گفت: این موضوع و تبعات آن باید به مردم و مسافران اطلاع‌رسانی شود تا از بروز مشکل و تشکیل پرونده‌های‌ قضایی در استان جلوگیری به عمل آید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی