[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

رشد جذب دانشجو در واحد زرین‌دشت ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرین‌دشت از رشد 8/1 درصدی جذب دانشجو در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در مهرماه سال‌جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، دکتر مهدی رستگاری گفت: درسال  تحصیلی جاری شاهد افزایش جذب دانشجو نسبت به سال گذشته در این واحد دانشگاهی هستیم و در  این ترم به همت همه همکاران خدوم دانشگاه  همه مراحل ثبت‌نام داوطلبان ورود به دانشگاه به صورت متمرکز از مرحله نخست ثبت‌نام اولیه در سایت سازمان مرکزی تا مرحله نهایی تشکیل پرونده در این واحد دانشگاهی انجام گرفت و افزون بر انسجام همه مراحل ثبت‌نام امکان دسترسی به مدیران گروه‌های‌آموزشی نیز فراهم شد.
رستگاری افزود: دانشجویان ولی نعمتان این دانشگاه هستند و همه ما وظیفه داریم تا با دادن بهترین خدمات آموزشی- دانشجویی، مالی، پژوهشی، فرهنگی و .... در راستای ارتقای علمی کشور گام برداریم.
وی خاطرنشان کرد: کارکنان این واحد دانشگاهی تمام تلاش خود را برای دادن خدمات به دانشجویان ورودی جدید  انجام‌می‌دهند و مدیران گروه‌های آموزشی در محل حضور دارند و ضمن انجام مشاوره و راهنمایی تمام تلاش خود را جهت تکریم این دانشجویان به‌کار گرفته‌اند.
رستگاری  از همدلی و همکاری خالصانه همه همکاران پرتلاش  و فعالیت‌های گسترده روابط عمومی در جذب دانشجو که منجر به  رشد 8/1 درصدی جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرین‌دشت  شد تشکر و قدردانی کرد و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشگاهیان عزیز را از خداوند متعال خواستار شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی