[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

افتتاحیه نهمین سقاخانه خیرساز در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز، در افتتاحیه نهمین سقاخانه خیرساز سید عبدالرضا دستغیب مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز با بیان اینکه مجمع مذکورتا کنون 40 پروژه عمرانی، فرهنگی و ورزشی به بهره‌برداری رسانده است، اظهار داشت: این سقاخانه با اعتبار 300 میلیون ریال در ورودی پلیس‌راه پل‌فسا، سایت خرم‌شکوه کنار ایستگاه رفاهی در جهت رفاه اجتماعی هر چه بیشتر مسافران و شهروندانی که از این مسیر عبور و مرور‌می‌کنند توسط خیر نیک‌اندیش احداث شد.
علی نویدگویی نائب‌رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز بیان نمود: کار خیر و خرج کردن در این راه‌ می‌تواند ضامن خوشبختی یک فرد در دنیا و آخرت باشد. علی نویدگویی ضمن اشاره به اینکه در هفته قبل شاهد افتتاح آخرین پروژه بزرگ فرهنگی ورزشی که افتخاری برای مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز و مردم شهر شیراز‌ می‌باشد، گفت: ارزش سقاخانه مذکور از لحاظ موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب و حائز اهمیت است.
وی گفت: با توجه به اینکه ورودی هر شهر ویترین آن شهر است و در سه ورودی شهر شیراز استراتژی لازم جهت احداث سقاخانه‌ می‌باشد، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری شهرداری مناطق شاهد ساخت چنین سقاخانه‌ای‌توسط خیرین نیک‌اندیش باشیم.
دراین راستا صادقی‌نژاد، عضو علی‌البدل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز و همینطور بانی‌خیر این سقاخانه با ابراز امیدواری، گفت که درآینده بتوانند سقاخانه‌های ‌دیگر در مکان‌های‌مورد نیاز سطح شهر احداث کنند. وی این سقاخانه را به نام بانوی گرامی اسلام حضرت فاطمه (س) نامگذاری کرده و بانی خیر آن را زهره رفیع (همسرخود) معرفی کرده است. 
در ادامه معصومی، شهردار منطقه 7 ضمن تقدیر از مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز و خیرنیک‌اندیش، گفت: شهرداری منطقه 7وظیفه نگهداری و بهداشت با داشتن متصدی 24ساعته در این ایستگاه رفاهی بر عهده می‌گیرد. وی گفت: با قرار دادن لیوان یک‌بار مصرف در کنار این سقاخانه در این کار خیر سهیم می‌شود. در پایان با اهدا لوح تقدیری از بانی‌خیر تقدیر شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی