[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

صدر و قعر جدول در تسخیر شیرازی‌ها!، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: در هفته سوم لیگ برتر فوتبال استان فارس هیچ یک از 5 تیم شیرازی موفق نشدند به پیروزی برسند و حتی دیداری که هر دو تیم شیرازی بودند، نتیجه تساوی رقم خورد.
در مهم‌ترین بازی این هفته، تیم لیدومای نورآباد موفق به شکست صدرنشین شد و تا رتبه هفتم بالا آمد. لران زاگرس در نورآباد تن به شکست دو بر یک داد و با سه پله سقوط در رتبه چهارم قرار گرفت.
اما ایمان سبز شیراز با وجود تساوی برابر همشهری‌اش پرسپولیس، با هفت امتیاز صدرنشین شد. 
تیم پدیده ستارگان آباده هم نتیجه جالبی گرفت و در زمین اختصاصی باشگاه ماهان، این تیم را به سه گل در هم شکست تا شاگردان مطوری با همان 4 امتیاز به رتبه هشتم سقوط کنند و نماینده آباده به رتبه دوم صعود کند.
اما استوک مرودشت که در هفته اول در شیراز مقابل ماهان تن به شکست داده بود، دوباره به شیراز آمد و با تیم ایرانیان روبرو شد و این بار با حساب دو بر یک به پیروزی رسید و در رتبه سوم قرار گرفت.
کاروتک کازرون اما با شکست یک بر صفر مقابل پادنا در میمند، به رتبه پنجم سقوط کرد. پادنا با این پیروزی چهار امتیازی شد و در رتبه ششم قرار گرفت.
بالاخره تیم هلال احمر گراش هم توانست اولین پیروزی فصل خود را ثبت کند. این تیم در زمین خود میزبان بُنتو اسیر مهر بود و در پایان با یک حریف خود را شکست داد. این نخستین شکست بنتو بود و باعث شد نماینده مُهر به رتبه دهم سقوط کند. هلال احمر هم با این پیروزی به رتبه نهم صعود کرد.
بازی‌های این هفته از نظر میانگین گل‌زنی با افتی محسوس نسبت به دو هفته ابتدایی روبرو شد. میانگین گل‌زنی در هر مسابقه در دو هفته گذشته 2.58 بود؛ اما در این هفته میانگین 2.16 رقم خورد. بنابراین میانگین گل‌زنی در کلیه مسابقات به 2.44 گل در هر مسابقه کاهش یافت.
هفته چهارم این رقابت‌ها از فردا (چهارشنبه) آغاز می‌شود و از ساعت 14 تیم‌های ایمان سبز و ماهان شیراز در ورزشگاه شهید دستغیب به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
روز پنجشنبه هم تیم پدیده ستارگان آباده از ساعت 14 به مصاف میهمانش، هلال احمر گراش می‌رود. این مسابقه در ورزشگاه تختی شهرستان آباده برگزار خواهد شد.
همچنین روز جمعه از ساعت 15 چهار دیدار هم‌زمان برگزار می‌شود. در شیراز تیم پرسپولیس میزبان لیدوما نورآباد است. کاروتک در ورزشگاه شهدای کازرون پذیرای زاگرس شیراز خواهد بود، استوک مرودشت در ورزشگاه تختی این شهر به مصاف پادنا میمند می‌رود و بالاخره در شهر مُهر، بنتو به مصاف ایرانیان شیراز خواهد رفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی