[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

ایجاد امنیت زیربنای توسعه و پیشرفت کشور است، روزنامه شیراز نوین

 نواب قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با سرهنگ شجاعی فرمانده نیروی انتظامی شیراز گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگمردان جان برکفی که بی‌تردید کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه آنان، زمینه‌ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت کشور است.
به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «نواب قائدی» ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به نقش ارزنده نیروی انتظامی در توسعه و پیشرفت کشور، بیان داشت: ایجاد امنیت توسط نیروی پر افتخار انتظامی، زمینه‌ساز و زیربنای عمران، آبادانی و توسعه و پیشرفت کشور است.
قائدی خاطرنشان کرد: اگر در جامعه‌ای ‌نا‌امنی حاکم باشد، یقین بدانید آن جامعه هیچگاه رنگ توسعه و پیشرفت را نخواهد دید.
عضو شورای شهر شیراز، بخش اعظمی از امنیت پایدار امروز کشور را مرهون حضور مقتدرانه نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت: بی‌شک مردم  نیز قدردان تمام کسانی‌که امنیت و آسایش را برای آنها به ارمغان ‌می‌آورند هستند.
سرهنگ فرج شجاعی فرمانده نیروی انتظامی شیراز نیز با مهم بر شمردن تعامل نهادهای مختلف بایکدیگر، به همکاری دوسویه نیروی انتظامی و شهرداری تأکید کرد و افزود: نیروی انتظامی و شهرداری هر دو هدف مشترکی که همانا خدمات‌رسانی شایسته به مردم است را دنبال ‌می‌کنند.
فرمانده نیروی انتظامی شیراز ادامه داد: همانطور که نیروی انتظامی متولی ایجاد امنیت در کشور است، شهرداری نیز با ارائه خدماتی چون ساخت پارک‌ها، زیباسازی فضاهای شهری و... نقش مهمی در امنیت اجتماعی و نشاط روحی و روانی شهروندان ایفا‌ می‌کند.
سرهنگ شجاعی همچنین مشارکت مردمی و تعامل متقابل نیروی انتظامی و مردم را ظرفیتی برای کاهش جرائم و ایجاد امنیت و آرامش در سطح جامعه دانست و گفت: بی‌شک مشارکت و همیاری نهادهای مردمی ‌می‌تواند کمک شایانی به پیشبرد سیاست پیشگیری و کنترل جرم در جامعه کند و پلیس را در انجام وظایف محوله توفیق دهد.
فرمانده نیروی انتظامی شیراز خاطر نشان کرد: اساس مأموریت ما پاسخگویی به مطالبات مردم و ایجاد امنیت و آسایش برای آنهاست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی