[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

برای باختن به آزادی نمی‌رویم، روزنامه شیراز نوین

سنگربان تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: انگیزه فوق‌العاده‌ای برای رویارویی با استقلال داریم و هرگز برای باختن به آزادی نخواهیم آمد. سعید جلالی‌راد، دروازه‌بان فجرسپاسی شیراز که با درخشش خود در طی بازی و مهار ضربات پنالتی مقابل فولاد، عامل صعود تیمش به مرحله یک هشتم جام حذفی شد، به خبرنگار ورزش سه گفت: بازی سختی مقابل فولاد باانگیزه پشت‌سر گذاشتیم؛ اما از آنجا که تیم ما می‌خواهد در بین هیاهوی فوتبال ایران صدایش واضح شنیده شود، بازیکنان غیرت کردند و با هدایت کادر و مدیریت توانستیم فولاد تا دندان مسلح و قدرتمند را شکست بدهیم و هوادارانمان را شاد به خانه بفرستیم.
وی با اشاره به برخی ناملایمات با تیم فجر شهید سپاسی شیراز افزود: به واقع تیم ما به لحاظ توجه از سوی مسئولان تک و تنها مانده و تنها تلاش‌های آقای فلاح، مدیرعامل باشگاه است که ما را امیدوار نگه داشته؛ اما ایشان دست تنها کار بسیار سختی دارد که امیدوارم تا دیر نشده به کمکشان بیایند و تنها تیمی ‌که در ایران به نام یک شهید بزرگوار است را تنها نگذارند. فجر اکنون مورد بی‌مهری مسئولان است.
جلالی به رویارویی با استقلال تهران در ورزشگاه آزادی اشاره کرد و گفت: استقلال همیشه تیم بزرگ و قابل احترامی ‌است که هواداران بسیار خوبی دارد؛ اما با کمال احترام ما برای باختن به ورزشگاه آزادی نمی‌رویم و ان‌شاءالله تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هواداران خود را در شیراز که واقعاً عشق و علاقه عجیبی به تیم خود دارند را شاد کنیم.
سنگربان دو فصل گذشته پدیده با اشاره به خاطرات خوب خود از رویارویی با استقلال تهران تصریح کرد: برابر استقلال در بازی برگشت یک پنالتی خوب از امید ابراهیمی‌ گرفتم و اگرچه بازی را نبردیم اما هوادار مشهدی ما از بازی لذت برد. امیدوارم در بازی پیش‌رو هم عملکرد خوبی داشته باشم و ان‌شائالله سربلند از زمین خارج شویم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی