[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

برگزاری المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری‌بگیران، روزنامه شیراز نوین

مسابقات مقدماتی المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی‌فارس در شش رشته ورزشی برگزار‌ می‌گردد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی، ابراهیم‌کشاورز با اشاره به برگزاری دوره مقدماتی این المپیاد گفت: المپیاد ورزشی فرهنگی بازنشستگان و مستمری‌بگیران‌در دو بخش کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر و کارکنان بازنشسته به تفکیک بانوان و آقایان با هدف ارتقاء سلامت جسمی و روحی بازنشستگان و مستمری‌بگیران برگزار‌می‌شود.
مدیر کل تأمین اجتماعی فارس با بر شمردن شرایط جسمانی و سنی متقاضیان گفت : کلیه بازنشستگان،  از کارافتاده کلی و همسران بازمانده اعم از زن و مرد تحت‌پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی به شرط داشتن 45 سال سن به بالا برای بانوان و 50 سال سن به بالا برای آقایان به شرط دارا بودن سلامت کامل جسمی و آمادگی لازم، مجاز به شرکت در مسابقات مقدماتی المپیادهای ورزشی خواهند بود.
وی درادامه به معرفی رشته‌های‌ورزشی این المپیاد پرداخت و گفت: رشته‌های‌ورزشی بانوان شامل دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز، شطرنج، شنا، بدمینتون و رشته‌های‌ورزشی آقایان شامل دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و فوتبال دستی است.
کشاورز در ادامه از علاقه‌مندان دارای شرایط دعوت کرد حداکثرتا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 30مهرماه با مراجعه به کانون کارگران بازنشسته تأمین اجتماعی شهرستان محل زندگی خویش و ارایه مدارک ورزشی خود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
مدیر کل تأمین اجتماعی فارس در پایان با اشاره به زمان‌بندی مسابقات مقدماتی و نهایی این المپیاد گفت: مسابقات مقدماتی از اول تا بیستم آبان ماه در شهر شیراز برگزار خواهد شد و نفرات اول  این مسابقات به تفکیک نوع مشارکت کنندگان و جنسیت، طبق برنامه زمان‌بندی از 15 آذر ماه لغایت 14دی ماه جهت شرکت در المپیاد کشوری  به شهر‌های‌ارومیه، اصفهان، آبادان و بابلسر اعزام خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی