[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

مراسم تجلیل از قهرمانان و نخبگان کاراته کازرون برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی هیئت کاراته استان فارس، در این همایش بزرگ که با استقبال بسیار خوب کاراته‌کاها و خانواده‌های آنان روبرو شد رئیس هیئت کاراته شهرستان کازرون ضمن خوشامدگویی به بیان چگونگی برگزاری این همایش پرداخت و گفت: هیئت کاراته کازرون در سال 95 با حمایت ها و همکاری‌های خوب اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت کاراته استان قدم‌های خوبی را برداشته و این راه با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت‌. علی ظهرابی تأمل با هیئت کاراته استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان را عامل موفقیت هیئت کاراته شهرستان عنوان کرد و افزود: با پشتکار و تلاشی که سرپرست هیئت کاراته در مدت کم حضور خود در استان نشان داده است، امیدواریم موفقیت‌های ورزش کاراته فارس پررنگ‌تر از گذشته شود.
برای پیشرفت کاراته فارس باید گام‌های محکم و اساسی برداشته شود
در ادامه این همایش سرپرست هیئت کاراته فارس با تقدیر از هیئت کاراته شهرستان کازرون به دلیل فعالیت‌های انجام شده در سال 95 گفت: استان فارس مربیان فنی و ارزشمند و پرتلاشی دارد که اگر بخواهیم به جایگاه بایسته و شایسته خود دست یابیم باید تلاشهایمان را بیشتر کنیم‌. محمدجواد شلتوک کار با بیان اینکه برای پیشرفت کاراته فارس باید گام‌های محکم و اساسی برداشته شود افزود: در این صورت می توانیم شایستگی فارس را بیش از پیش ثابت کنیم‌.
لزوم توجه به دوبعد قهرمانی و پهلوانی
در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون نیز طی سخنانی ضمن تشکر از هیئت کاراته شهرستان به مقوله اخلاق در ورزش اشاره کرد و قهرمانی و پهلوانی را دو رکن اصلی ورزش برشمرد. حامد محمدی خواستار توجه بیشتر ورزشکاران و مربیان به دو مقوله فوق شده و آنها را لازم و ملزوم یکدیگر دانست‌.
در این همایش که در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید با اهدای لوح سپاس و لوح افتخار و تندیس و مدال قهرمانی از قهرمانان‌، مربیان‌، پیشکسوتان‌، اولیای فعال و حامی باشگاه‌ها‌، مسئولین و خبرنگاران و حامیان ورزش کاراته شهرستان تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی